تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۰۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

گام اول استاندار کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: نورمحمد حسینی سوق

انتصاب جناب آقای خادمی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد واکنش های متنوع وکمتر متضادی را در فضای رسانه ای به همراه داشت. بسیاری از نیروی های شاخص اصول گرا و اصلاح طلب از انتصاب ایشان پشتیبانی و برخی هم بدون اینکه با انتصاب ایشان مخالفتی داشته باشند نظرات خود را مطرح می کردند.

ایشان بالاخره حکم گرفت . فعلا کشتی به گل گرفته استان کهگیلویه و بویراحمد را از سکاندار ناتوان و رنجوری مثل صابری گرفت وباید برای به حرکت در آوردن این کشتی تلاش دوچندانی نماید.
ازجمله تلاشهای واجب ایشان ، حذف نیروهای ضعیف و تحمیلی بر مصادر استان است. یکی از اولین اقدامات مناسب ایشان انتصاب معاون سیاسی استانداری می باشد.
اولین کسی است که جناب خادمی برای ایشان ابلاغ صادر می نماید.حاج فتاح محمدی بود.،ایشان اسیر و جانباز و رزمنده ای که در کارنامه خویش مهر ایثارگری و جانفشانی برای این انقلاب الصاق شده است .
حاج فتاح علاوه بر داشتن مدرک ایثارگری در دانشگاه انسان سازی جبهه ، تحصیلات عالیه خود را تا حد دکتری هم ادامه می دهند. این ویژگی جناب محمدی نشان از مهر صلاحیت و شایسته سالاری جناب خادمی در انتخاب اول ایشان می باشد.
ویژگی منحصر به فرد آقای محمدی ، خادم القرآن بودن ایشان است. ایشان سالهاست که در این استان به تربیت شاگردان قرآنی می پردازند. تعدد کسب مقامات قرآنی توسط ایشان و شاگردان وی نشان از رواج روح قرآنی در مسیر زندگی ایشان می باشد.
وبالاخره چهارمین ویژگی ایشان سابقه ایشان در سمت فرمانداری شهرستان گچساران بوده است.
همین چهار ویژگی ایشان یعنی ایثارگری ، توان علمی و انس با قرآن و سابقه مدیریتی ، نمره حاج فتاح را در مقایسه با کلیه معاونین سیاسی استانداری پس از انقلاب بسیار بالاترنشان می دهد.
در زمانی که برادران اصول گرای ما در استانداری لاف حمایت از ایثارگران را می زدند شاهد چنان برخوردهای تحقیر آمیزی با این ایثارگر قرآن پژوه بودیم که حتی یکی از مسئولین رده بالای وقت اعتراف می کرد که اگر ایشان تفکرات اصلاح طلبی نداشتند میشد از ایشان استفاده ای زیادی نمود.
حاجی هم باید عصای دست جناب خادمی باشد.ایشان باسابقه مدیریتی خود در فرمانداری گچساران ، و سالها کار به عنوان یک کارمند ساده استانداری با درد و دل نیروهای معقول و معتقد و کاردان استان آشناست. انتظار از ایشان بسیار بالا ست . امید است که در انتخاب تیم کاری جناب استاندار برای توسعه و پیشرفت استان ، و صدالبته خدمت به مردم محروم این استان نهایت دقت و صحت را داشته باشد
ما ضمن تبریک مجدد به جناب آقای استاندار ، حسن انتخاب جناب آقای محمدی را هم تبریک می گوییم و به انتظار تیم قوی و علمی و ارزشی ایشان ثانیه شماری می کنیم.

(مطلب منتشر شده، نظر نویسنده محترم می باشد و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام آقای حسینی . با تشکر از انصاف شما. اما لطف کنید در مورد عدم موفقیت همشهری های خود در بدست آوردن پست های کلیدی استانی و کشوری مطلبی بنوسید.

 • داد گفت:

  انتصاب شایسته و بحق ایشان رابه فال نیک می گیریم و به ایشان تبریک می گوییم.

 • م آرام یاسوج گفت:

  درود بر دکتر حسینی عزیز .الحق که جناب حاج فتاح محمدی از انسانهای شایسته وافتاده ومردمدار ودلسوز استان مااست ودلیلش را هم دکتر حسینی فرمودند . انس با قران انسان رامحبوب قلبها میکند. واحسن ودرود میگوییم به آقای محمدی که همواره به اصول اصلاحاتی خود.که همانا اعتقاد راسخ به انقلاب ورهبری است پایبند بوده وثابت قدم ایستادند. برای ایشان آرزوی موفقیت وبهروزی داریم

 • یک بیسواد گفت:

  اینجا هم حکایت همچنان باقی است

 • ناشناس گفت:

  جاده گچساران به بهبهان مدتی است بوسیله دستگاه آسفالت خراش چندین کیلومتر رویه اسفالت را (ازکیلوتر 35) تخریب نموده واین راه اصلی متاسفانه مشکلات عدیده ای برای مردم منطقه ومسافرین وخودرو های عبوری (کامیونهاوتریلرها واتوبوسها)به ارمغان آورده است .شاید یکی از دلایل این مشکل تصمیم گیرنده با ……شریک باشد انشالله علم این کار را نداشته باشد…..ترا بخدا یکی به این مسول بخواهد تعمیرات جاده اینگونه نیست!!!!!جلو بندی خودرو ها داغون شده ..دیگر نوبت نزد تعمیرگاهها نمی دهند.

  اداره محترم راه وترابری پاسخ فرمایند

 • ناشناس گفت:

  با سلام»حاج آقا محمدی مدیری دلسوز پرتوان خستگی ناپذیر وپاک این استان بوده به ایشان وهمه هم استانی ها تبریک می گویم

 • مهمان گفت:

  ما حامی استان با ایمان و بومی هستیم

پربازديد