تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۰۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

یادداشت حاج آقا راستگویی درباره وضعیت استان

سایت استان: حجت الاسلام سید اقبال راستگویی مشاور اسبق استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وضعیت استان در 8 سال گذشته یادداشتی را برای سایت استان ارسال کرده است که در پی می آید:

kgiewp33fr3fxoobghw
بسم الله الرحمن الرحیم
لان شکرتم لازیدنکم
آنچه در این سالیان بر این استان و مردم رفته است حکایت تلخ و روح آزاری است، بی ثباتی مدیران در این استان درد بزرگی بود که متاسفانه در دولت های قبل به رویه ای عادی و پسندیده بدل شد.
بی ثباتی مدیران آرامش و آسایش را از این دیار و مردمش گرفت اما این به معنای انکار زحمات دیروزیان نیست بلکه آسیب شناسی عدم توسعه این سرزمین است.
تغییر چند استاندار در طول 8 سال سبب شد که این استان از قافله توسعه عقب بماند، بی تجربگی و ناآشنایی برخی افراد با استان باعث شد که به رغم وجود قابلیت های فراوان در عرصه گردشگری، کشاورزی و اقتصادی در مقایسه با دیگر استانها پا پیش ننهد چرا که بسیاری این دیار را کلاسی برای تمرین فردایشان تلقی می کردند و خوب می دانستند که پس از چندی راهی دیاری دیگر می شوند و باز ما مردم با حیرت منتظر بودیم که فردا در پشت درهای بسته چه خواهد شد و که خواهد شد؟
بعد از آن همه خطاهای ناصواب در عرصه مدیریت استان نمایندگان محترم در مجلس، مردم و نخبگان و فعالین سیاسی خواست شان از دولتمردانِ کابینه تدبیر و امید، انتصاب یک استاندار بومی بود که از جنس مردم باشد و استان را بشناسد و برای ماندن بیاید نه برای رفتن.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد