تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۰۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

قسم جلاله خوردم که در انتخابات مجلس کاندید نشوم

سایت استان: محسن تباری

فرمانده قرار گاه قرب قائم  در جمع دانشجویان ورودی دانشگاه پیام نور دهدشت ، ضمن خیرمقدم به این جمع جوان،هرگونه فعالیت برای ورود به انتخابات مجلس آینده را رد کرد.

630

سردار عدل هاشمیافزود: قسم جلاله خورده ام که در انتخابات شرکت نکنم.
وی در ادامه اظهارداشتند: افتخار میکنم در این لباس مقدس هستم وخود را سرباز رهبر انقلاب ونظام میدانم و اگر نمایندگی مجلس را 50 سال قباله کنند و به من بدهند در یک ساعت پوشیدن لباس مقدس پاسداری عوض نخواهم کرد.

وی از توزیع شب‌نامه و تخریب و اتهامات بی‌مورد به شدت انتقاد و با تأکید بر پرهیز از ورود به انتخابات و خاطرنشان کرد: اگر روزی دیدید عدل هاشمی برای کاندیداتوری اسم نوشت مرا سرزنش کنید چرا که در جوار امامزاده میرسالار قسم جلاله یاد کردم که این شایعات کذب محض است.
سردار هاشمی درخاتمه اضافه کرد: میخواهم خدمتگزار خوبی برای مردم مناطق محروم کشور الخصوص مردم فهیم دهدشت وکهگیلویه باشم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سعید می‌گه:

  به جناب آقای عزیزی،با عرض معذرت خود شما چه معیارهایی داشتی که ثبت نام کردی????والا در مجلس رو باید گل(خاک) گرفت چون یکی از نامزداش میخواست شما باشید،خداروشکر ردشدید

 • منصف می‌گه:

  به نظر من سردار هاشمی هر چقد هم که خورده باشن بهتر از خیلیای دیگس!حداقلش ایشون هم بدرد اطرافیان و فامیلای خودشون (که قطعا جزئی از این جامعه هستن)خوردن و هم کارای عام المنفعه انجام دادن که سودش به همه ما به عنوان یک شهروند دهدشتی رسیده.بدون شک خیلیا وقتی به این جایگاهها میرسن به جز خودشون هیچکس رو نمیبینن!اورژانس دهدشت و زینبیه و آسفالت دانشگاه پیام نور به عنوان کارای عام المنفعه قابل تامل هس……….

  • مهدی پور - ذوالفقاری می‌گه:

   سردار عدل هاشمی پور را باید شناخت و بعد در مورد کارهایش نظر داد . کدام حقوق دان ما توانسته شجاعت نشان دهد و وارد چنین صحنه هایی شود . بعضی ها دارن کتابی حرف میزنند. عدل هاشمی در پایتخت فردی شناخته شده و شجاع می باشد و به جوانان دهدشتی تا جایی که امکان داشته کمک کرده . بزرگی عدل را نباید نادیده گرفت . ما به وجودش در پایتخت می بالیم. با تشکر

 • (اسلام مرادی( صبوری می‌گه:

  درجواب ف ع

  ایام گذشته مان یادش بخیر
  چقدباهم خوش بودیم
  خوشحالم که سری توسرها دراوردی

  راستی فکرنمیکردم که سیاست اینقده بی پدر ومادر باشه

 • دهدشتی می‌گه:

  ف…………… به گذشته ودوربرت نگاه کن ،اینقدربدبخت نشده ایم که شماتوفکرسلامت سیاسی جامعه باشی

 • مهدی می‌گه:

  …. بصورتمان ک میگیم …… واقعا خجالت بکشیم بهتره بخدا

 • كارشناس می‌گه:

  تورا خدا کم تملق گویم بیمورد کسی بزرگ نکنیم

 • ناشناس می‌گه:

  با سلام:مردم استان خصوصا دهدشت بایستی ارزش این سردار را بدانند.

 • فرشیدعزیزی می‌گه:

  شما در همان قرارگاه بمانید سه خوبی به دنبال دارد: 1- تامین رفاه و اقتصاد خانواده محترمتان 2- تامین سلامت سیاسی جامعه و جامعه سیاسی 3-ورود نظامیان ممنوع: مردم حقوق دان میخوان تو مجلس نه سرهنگ. بعد حضرتعالی چند مشاور تحصیل کرده واقعی در رده های عالیه در سطح اجتماع دارید؟

 • تونل می‌گه:

  مه ایشا قسم ….

 • بیکار می‌گه:

  سید سعید سیدی حتما از پیمونهای چاقش به شما و خونوادت داده ایشون جوونهای مردم رو به کار میکشد اما پیمانکارش سود میکنن . اما آقای کارشناس بزرگواری کیه که کسی بخواد ازش بترسه . اما سردار هاشمی شما در انتخابات بیاید تا شکست بخورید چون اینبار دیگه آقایون لاهوتی و منطقیان منافع شخصی رو انشالله کنار می گذارند و اصلاحطلبان پیروز خواهند شد

 • ف ع می‌گه:

  نیازی به قسم جلاله نیست. اونجا مال و منال بیشتره. جایی که شما و ج… ه…. یه شبه اینجور میشین هزار بار بهتر از مجلسه. این همه پیمانکار باسابقه و زمین دار بعد از ده ها سال یک دهم تو و باجناقت نشدند. همونجا جات گرمتره و امیدوارم این همه ثروت رو از راه حلال بدست آورده باشید. برات آرزوی موفقیت بیشتر میکنم.

 • سید سعید سیدی می‌گه:

  واقعا متاسفم برای بیشتر مسئولین شهرستان دهدشت. مطمئن باشید که هیچ کس مثل عدل هاشمی دیگه تو استان نمیاد.

 • كارشناس می‌گه:

  کاملا درست گفته است – کاندید مجلس نمی شود – چون قدرت بزرگواری وی را لرزانده – حس روانشناسی هم می گوید این قسم جلاله برای وادار کردن مخالفین به سکوت و برملا نشدن تخلفات است لطفا کم از نظام – ولایت و لباس سبز …. بگذارید

 • دهدشت می‌گه:

  درود

 • بصیر می‌گه:

  انشاء الله سردار انسان صادقی هستند و برخلاف این اظهاراتش عمل نکند. یعنی مقدسات و معتقدات مردم را لوث نکند و خاطرۀ تلخ من نیستم، من نیستمها و قسم های دروغ بعضی ها را زنده نکنند!

200x208
200x208