تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۰۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بسیج سازندگی 11 هزار قطعه جوجه در مناطق روستایی استان توزیع کرد

سایت استان: رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از توزیع 11 هزار قطعه جوجه 45 روزه دردومرحله بین روستاییان در سطح استان خبرداد.
سرهنگ پاسدار رضا رنجبر افزود در مرحله اول 7هزار قطعه ودرمرحله دوم 4هزار قطعه جوجه بین روستائیان عزیز استان کهگیلویه وبویراحمد توزیع شد وی گفت این جوجه ها واکسینه شده وبا تایید ونظارت سازمان دامپزشکی درسطح استان توزیع شده که گوشتی وتخم گذار هستند. .
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد هدف از اجرای این طرح را تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و کمک به تولیدات داخلی در سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی دانست واظهارداشت این اقدام در راستای تحقق اهداف بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی و با هدف کمک به روستائیان در جهت پیشبرد مسائل اقتصادی صورت گرفته است.
وی استقبال خانوادهای روستائی را از این طرح خوب توصیف کرد وگفت سازمان بسیج سازندگی می‌کوشد در این خصوص اقدامات خود را هر چه بیشتر و بهتر انجام دهد.
رنجبر گفت: بسیج سازندگی در جهت آبادانی و عمران روستاها و مناطق محروم با همکاری خود اهالی فعالیت می‏‌کند و تاکنون نیز کارهای فراوان عمرانی و عام‏‌المنفعه انجام داده است که امیدواریم با مشارکت خوب مردم ادامه پیدا کند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان با اشاره به سال حماسه اقتصادی ونقش اقتصاد مقاومتی در توسعه وتعالی کشور اظهار داشت اقتصاد مقاومتی نقشه راه‌ پیشرفت کشور است و با به‌کارگیری آن می‌توان به اوج قدرت اقتصادی در جهان رسید.
رنجبرنقش مردم را در خلق حماسه اقتصادی مد نظر رهبر فرزانه انقلاب بسیار مهم خواند و افزود نقش مردم در همه عرصه‌های نظامی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و دوران طلایی دفاع مقدس از اهمیت والایی برخوردار بوده وخواهد بود.
وی افزود نقش مردم یا مردمی کردن اقتصاد این موضوع را به ما یادآوری می‌کند که هرگاه ما در هر کدام از عرصه‌های کشور مردم را در تکیه‌گاه و رأس کار قرار داده‌ایم موفق عمل کرده‌ایم.
سرهنگ رنجبر ضرورت توسعه و رونق اقتصادی، کشاورزی به ویژه توسعه جذب گردشگری در استان کهگیلویه وبویراحمد را با توجه به ظرفیت‌های طبیعی وخدادای مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: در این راستا باید همه وارد میدان شویم تا از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان خاطرنشان کرد: ما تنها با تکیه بر اصل اقتصاد مقاومتی است که می‌توانیم تحریم‌های دشمن را خنثی کرده و یا آثار آن را به حداقل برسانیم که در این رابطه امیدواریم دولت جدید بتواند در برنامه‌ریزی‌های خود موفق عمل کندتا شاهد رشد توسعه اقتصادی ورونق تولید در کشور باشیم.
رنجبر با تأکید بر اقتصاد مقاومتی و حماسه اقتصادی گفت اکنون وقت حماسه اقتصادی با همکاری و همیاری آحاد جامعه و مسئولان است و باید همه کمک کنیم تا حماسه اقتصادی نیز مانند حماسه سیاسی محقق شود.
وی تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی راه تحقق حماسه اقتصادی در کشور است و باید مسئولان و مردم با شناخت درست مشکلات اقتصادی، در برطرف کردن آن با توجه به شرایط کشور و امکانات موجود تلاش کنند.

بسیج به عنوان بازوی اصلی انقلاب در تمامی صحنه‌ها از جمله سازندگی کشور پیشتاز است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در مورد پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی نیز تصریح کرد: احداث 9مصلی در سطح شهرهای استان ،احداث کانالهای آبیاری ،خانه عالم ،کتابخانه ومساجد بخشی از پروژه هایی است که توسط بسیج سازندگی اجرا شده یا درحال اجرا هستند.
وی به اردوهای طرح هجرت بسیج سازندگی اشاره کرد وگفت بازسازی، زیباسازی و تعمیرات مدارس ،اعزام تیمهای پزشکی به مناطق محروم ، اجرای طرح حلقه‌های صالحین در مقابل جنگ نرم دشمنان ، فعالیت در عرصه کشاورزی و منابع طبیعی ودها برنامه دیگر ازفعالیتهای شرکت کنندگان در اردوهای طرح هجرت بسیج سازندگی است که با انجام این فعالیتها ی فرهنگی و عمرانی شادابی و نشاط رابه روستاها هدیه می کنند.
وی نقش نیروی مقاومت بسیج را در پیشرفت جامعه بی‌بدیل دانست و عنوان کرد: بسیج به عنوان بازوی اصلی انقلاب در تمامی صحنه‌ها از جمله سازندگی کشور پیشتاز بوده است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی حضور جوانان و نوجوانان را در طرح‌های بسیج سازندگی در جهت رشد و بالندگی کشور بسیار چشمگیر توصیف کردواظهار امیدواری کرد با همت جوانان این سرزمین شاهدتوسعه وتعالی کشور درعرصه های مهم در صحنه های جهانی وبین المللی باشیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد