تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۰۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تاسیس دانشگاه پیام نور دهدشت مرهون زحمات آقای لاهوتی است

سایت استان: رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت گفت: دانشگاه پیام نور دهدشت از سال 1381 در یک رشته درسی و با حمایت و مدیریت آقای سیدقادر لاهوتی تاسیس و شروع به کار کرد  شد.

101

باقر کارگر ادامه داد: هم‌اکنون قریب به 4500 دانشجو در 31 رشته تحصیلی به صورت فعال و میهمان مشغول به تحصیل هستند.
وی از فعالیت 15 انجمن علمی و ادبی و پنج کانون فعال در این داشنگاه خبر داد و با اشاره به نیمه دولتی بودن دانشگاه پیام نور از مسئولین استانی و هیئت امنای دانشگاه خواست توجه ویژه به رفع مشکلات دانشگاه پیام نور واحد دهدشت داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مرتی گفت:

  دکتر کارگر خودش از امثال دکتر لاهوتی بالاتره ولی ادبش اقتضای چنین توصیفی را داشت ایشون وقتی از لاهوتی تعریف می کرد خبری از اصلاحات نبود برگرد به جلسات 1390 و 1391 و 1392 قبل از خرداد ایشون از خیلی از اصلاحاتی ها اصلاحاتی تر بود و ترسی از سونامی ندارد این مرد یکی از قدرتهای پوشالی را در پیام نور کنار زد و همین پوشالی شروع کرده به نوشتن متن سونامی و … سابقه او مشخصه برا همه ما ایشون بعد از رفتن لاهوتی و تقوی و عزیزی روسای سابق نسبت به اونا ادب را رعایت نکرد حالا در مورد دکتر کارگر هم همان شیوه را ادامه داد خجالت نمی کشی اینقدر کارگر ازت دفاع کرد هر چند حقه دکتر کارگره به ما گوش نکرد و …

 • ذانشجو گفت:

  استان کهگیلویه وبویر احمد به وجود افرادی چون سید قادر لاهوتی افتخار میکند ایشان شخصیتی است که از اول انقلاب تا کنون شبانه روز زحمت کشیده همه سختیها را تحمل نموده ودر جهت بهسازی وبهبود شرایط مذهبی ،فرهنگی ،علمی وآموزشی، پزوهشی وخصوصا سیاسی کشور واستان نقش ارزشمندی ایفا نموده اند .

 • ..... گفت:

  زنده باد سید قادر

 • م آرام یاسوج گفت:

  سید قادر لاهوتی که یکی مصلحین جامعه اصلاحات است . وهمواره نقشی فرهنگی درجامعه کهگیلویه داشته .حقیقتا” دانشگاه پیام نور مرهون زحمات ایشان است.چرا که در اولین روزهای تشکیل با امکانات بسیار اولیه که از چند میز وصندلی بیشتر نبود شروع بکار کرد واکنون بجایی رسیده که 4500دانشجو در رشته های مختلف دارد .که جاداردمردم کهگیلویه قدر دان اوباشند.

 • م آرام یاسوج گفت:

  سید قادر لاهوتی که یکی مصلحین جامعه اصلاحات است . وهمواره نقشی فرهنگی درجامعه کهگیلویه داشته .حقیقتا” دانشگاه پیام نور مرهون زحمات ایشان است.چرا که در اولین روزهای تشکیل با امکانات بسیار اولیه که از چند میز وصندلی بیشتر نبود شروع بکار کرد واکنون بجایی رسیده که 45000دانشجو در رشته های مختلف دارد .که جاداردمردم کهگیلویه قدر دان اوباشند.

 • مهمان گفت:

  جناب” مطلع” ، جهت اطلاع ایشان(اقای کارگر)، میرزا هستند

 • مطلع گفت:

  باقر خان بزرگواری را بچسب و ول نکن تو را به لاهوتی چکار .ای ارزشی ای ولایتمدار ای اصول گرا .چه شده است بعد از همه مدت به یاد لاهوتی افتادی نکند باد سیاست دوباره نگرشهای لغزان شما را تغییر مسیر داده است.

  • اکرم گفت:

   هرچه هم ازلاهوتی تعریف کنی دیگه فایده ای نداره سونامی اصلاحات گروه منطقیان درراه است حداقل ازیکی تعریف کن که قدرت داشته باشه جلوی سونامی رابگیره

پربازديد