تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

جاده یا کشتارگاه؛ محور دشتروم به یاسوج باز هم قربانی گرفت

سایت استان: عصر روز گذشته حادثه‌ای دیگر در محور یاسوج به بابامیدان در محدوده حسین‌آباد دشت‌روم رخ داد.

در این حادثه دلخراش رانندگی تعداد 8 نفر از اهالی یاسوج در خودروی سواری پراید مجروح شدند که به گفته برخی منابع حال یکی از آنها وخیم است که البته در آخرین دقایق نگارش این گزارش از زبان سیاهپور رئیس پلیس‌راه استان شنیدیم که خانم سرنشین جلو در بیمارستان فوت کرده است.

d1

سانحه تصادف در محور بابامیدان درست ساعت 5 عصر روز جمعه در ورودی حسین‌آباد دشت‌روم رخ داد که ‌شباهت زیادی با حادثه تابستان امسال داشت که در آن تعداد 5 سرنشین خودروی پراید با واژگونی در پل بدون حفاظ و گاردریل و شانه غیر استاندارد جاده در دم کشته شدند.

در این میان پل بدون حفاظ و شاید بی‌احتیاطی راننده گویای دلایل اصلی این سانحه دلخراش است که رسانه ها به علت عمق حادثه نتوانستند آن‌گونه که باید و شاید آن را به تصویر بکشند.

d2

در چند ماهه اخیر رسانه‌ها رسالت خود را در خصوص این محور به خوبی انجام دادند که مسئولان از پیمانکار تا راه و شهرسازی مجبور شدند نسبت به نصب علائم هشدار دهنده اقدام کنند اما این محور تا امن شدن راه دور و درازی را در پیش دارد.

آن‌چه که در این میان بسیار به چشم می‌آمد حضور مردم در نخستین لحظه حادثه و خارج کردن مصدومین از خودروی واژگون شده به درون پل بود.

پلیس هم در دقایق اولیه در صحنه حاضر بود و وظایف خود را به خوبی انجام داد هر چند که برخورد مناسبی با خبرنگاران صورت نگرفت و اجازه تصویربرداری آزاد از تنها خبرنگار حاضر در صحنه سلب شد.

d3

اما در این میان دیر رسیدن اورژانس که با تأخیری نیم ساعته در صحنه حاضر شد تعجب‌برانگیز بود چرا که به قول مردم و ساکنین محل، فاصله اورژانس جاده‌ای از محل حادثه تنها 15 کیلومتر بود.

در این بین قضاوت پیرمرد با تجربه دشت‌رومی بسیار معنادار بود آن‌جا که به زبان محلی می‌گفت «ککا یو جادیه یا کشتارگاه».

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  اورزانس با مدیریت کنونی بهتر از این نمیتونه باشه

 • بازهم كشته .......اه گفت:

  بیدار پور آقای مدیر کل وآقای پاکنژادی مشاور اعظم این مشکلات همه به خاطر مدیریت ناکار امد شما است جواب این همه کشته را کی باید بدهد از آقای استاندار محترم تقاضامندیم فکری به هال این دو نفر بکند .

 • امید نوروزی اصل گفت:

  این درد با که گویم و این غم کجا برم…

 • رهگزر گفت:

  تاوان بی کفایتی مسئولین یا در برگ جریمه های پلیس برای مردم سرگردان یا ریخته شدن خون مردم که ذره ای برای مسئولین دردسری ندارد.
  اف از این مسئولین اخ از این همه وعده های دروغین
  نه نماینده قبلی نماینده مردم است نه این نماینده

پربازديد