تاریخ درج خبر : 1391/11/17
کد خبر : ۱۰۰۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پاکدل مدیر برتر نظام مشارکت در عرصه ملی شد

سایت استان: در چهارمین جشنواره ملی نظام پیشنهادات، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عنوان مدیر برتر نظام مشارکت در عرصه ملی انتخاب شد.

امروز چهارمین جشنواره ملی نظام پیشنهادات با حضور معاون نوسازی و تحول اداری رئیس جمهور در تهران برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور مسئولان کشوری و مدیران دستگاه‌های اجرایی موفق در عرصه نظام پیشنهادات در دانشگاه تهران برگزار شد، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عنوان مدیر برتر و موفق در این عرصه معرفی شد.

در این جشنواره، غلامرضا پاکدل، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عنوان مدیر برتر نظام پیشنهادات معرفی شد و لوح مدیر برتر نظام مشارکت در عرصه ملی را از دست احمد بزرگیان، معاون توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی رئیس جمهور دریافت کرد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در این جشنواره تقدیرنامه شرکت متعهد و متعالی در زمینه نظام پیشنهادات را نیز دریافت کرد و لوح تقدیر این مقام شایسته به غلامرضا پاکدل، مدیرعامل این شرکت اهدا شد.

مقاله علیرضا جشیره یکی از پرسنل این شرکت در زمینه آسیب‌شناسی در ارزیابی نظام مشارکت نیز در این جشنواره ارائه شد که به عنوان 10 مقاله برتر کشور انتخاب شد.

نظام پیشنهادات، فرایندی برای تقویت همکاری کارکنان در تصمیم‌گیری‌ها است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در این زمینه اظهار کرد: مشارکت مدیران و کارکنان در فعالیت‌های کار تیمی یک سازمان و مجموعه، زمینه ارائه پیشنهاد در راستای بهبود مستمر فعالیت سازمان را به دنبال خواهد داشت.

غلامرضا پاکدل با تأکید بر لزوم بر تقویت فرهنگ مشارکت و روحیه کار تیمی ابراز داشت: عملیاتی کردن و بهره‌گیری از پیشنهادات ارائه شده در این شرکت، نقش مؤثر و مفیدی در کاهش معضلات و مشکلات موجود در این سیستم تخصصی تولیدی داشته است.

وی در پایان تصریح کرد: اجرای مدیریت مشارکتی فرآیندی برای جلب و تقویت همکاری و مشارکت داوطلبانه کارکنان در تصمیم‌گیری‌های سازمانی بوده و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در این زمینه برنامه‌ریزی مطلوب و مؤثری داشته است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد