تاریخ درج خبر : 1391/11/17
کد خبر : ۱۰۰۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

میدان مرکزی شهر دهدشت ساماندهی می شود

سایت استان: شهردار دهدشت با اشاره به اینکه فاز اول ساماندهی میدان مرکزی شهر دهدشت آغاز شده است، تصریح کرد: پیش‌بینی می شود فاز اول این طرح در یک بازه زمانی پنج ماهه انجام شود.

حجت‌الله تقوی با اشاره به اهمیت زیباسازی فضای شهری و میادین اظهار داشت: یکی از معضلات اصلی شهر دهدشت عدم وجود المان‌ها و میادین زیبا در سطح شهر است.

شهردار دهدشت با بیان این‌که یکی از برنامه‌های اصلی شهرداری زیباسازی میدان‌های شهر دهدشت است ابراز داشت: با تدابیری که انجام گرفت طرح ساماندهی و زیباسازی میدان مرکزی شهر دهدشت از سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

تقوی عنوان کرد: این میدان به رغم این‌که حجم وسیعی را در مرکز شهر در برگرفته بود چندان شباهتی به میدان نداشت و فاقد هرگونه جلوه بصری و نماد بود.

شهردار دهدشت با اشاره به این‌که در اولین گام درختچه‌های دور این میدان حذف شدند، بیان کرد: جمع‌آوری تابلوها و داربست‌ها نیز در مراحل بعدی ساماندهی میدان مرکزی دهدشت انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: طرح میدان مرکزی برای انجام به یکی از شرکت‌های معتبر کشوری سپرده شد و پس از طی چند مرحله و رایزنی با مهندسین طراح و معماران آن طرح از امروز به مرحله اجرا در آمد.

تقوی بیان کرد: طرح ساماندهی میدان مرکزی دهدشت در دو فاز اجرا می‌شود که فاز اول این طرح از امروز آغاز و پیش‌بینی می‌شود تا پنج ماه دیگر به پایان برسد.

شهردار دهدشت با اشاره به این‌که فضای سبز، فواره و المان‌های مختلف با مضامین گوناگون در این طرح پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: در این مرحله حاشیه دور میدان مرکزی کار خواهد شد.

وی ابراز داشت: برای تکمیل فاز اول این طرح اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان پیش‌بینی شده است.

تقوی در ادامه با اشاره به این‌که مردم و شهروندان باید در حفظ و نگهداری میادین و اموال عمومی بکوشند عنوان کرد: زیبایی و جلوه‌های زیبای شهری باعث ایجاد روحیه شادی و نشاط در سطح جامعه خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: قطعا با طرح‌های زیبایی که در این میدان به کار رفته میدان مرکزی دهدشت و المان‌های آن یکی از میدان‌های زیبای استان خواهد شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • نقطه چین گفت:

    ای واویلا ای واویلا سی شهر دهدشت سی شهر دهدشت
    که تقوی چه مسخره باز یهست درآوردی
    خداوکیل دلت خشه

  • علی گفت:

    اصلا شمادیدمهندسی نداریت وکارهایی که میکنی همش الکی هستن .شهرواقعاهیچ سیمایی ندنرد

پربازديد