تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۵۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم کهگیلویه 380 میلیون ریال به جشن عاطفه ها اهدا کردند

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از جمع آوری 380میلیون ریال کمک های نقدی وجنسی مردم نیکوکار در جشن عاطفه ها خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان، عنایت رحیمی نیا گفت: کمک به نیازمندان و دستگیری از مستمندان سعادتی بزرگ است که مردم ما با همت بلندی که دارند، همواره در زمان های مختلف یاریگر نیازمندان بوده اند.
وی افزود: در روزهای آغازین سال تحصیلی به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت مردم شریف شهرستان کمک های نقدی و جنسی خود را جهت این دانش آموزان به صندوقهای ثابت وسیار کمیته امداد در جشن عاطفه ها ریختند.
رحیمی نیا بیان داشت: امسال نیز مردم خیر، نیکوکار و نوعدوست شهرستان کهگیلویه باحضور چشمگیر خود در پایگاههای جشن عاطفه ها و با اهداءکمک های نقدی وجنسی ثابت نمودند که نسبت به همنوعان خود بصورت عملی با احسان و نیکوکاری خو گرفته اند.
وی افزود: با برنامه ریزی و اطلاع رسانی به موقع و استفاده از تمامی ظرفیت ها از 210 پایگاه ثابت و سیار در شهرستان کهگیلویه تاکنون مبلغ380میلیون ریال کمک های نقدی و جنسی جمع آوری شده است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مردم و تمامی امدادگران، نهادها و ادارات شهرستان که با این نهاد در برگزاری جشن عاطفه ها همکاری داشته اند افزود: روند جمع آوری کمک های مردمی در مدارس هنوز ادامه دارد.

گزارش عملکرد مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) به مردم کهگیلویه در نماز جمعه

 مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از برگزاری جشن عاطفه ها و تشریح اقدامات شش ماهه اول سال جاری کمیته امداد شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه شهر دهدشت خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا در جمع نمازگزاران شهردهدشت گفت: کمیته امداد شهرستان با 32 سرفصل کاری در راستای توانمند سازی فکری و خود اتکایی ایتام و محرومین جامعه، در حال خدمت است.

وی بیان داشت: هر ساله با آغاز سال تحصیلی جدید جشن عاطفه ها به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت برگزار می گردد و امسال نیز همچون سالهای گذشته این نهاد با برپایی 210پایگاه ثابت و سیار از روز چهارشنبه در مدارس و پنجشنبه در مراکز شهرها و روستاها و جمعه در میعادگاههای نماز جمعه و جماعت اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و جنسی مردم شریف شهرستان کهگیلویه نمودند.

رحیمی نیا افزود: قریب به6 هزار دانش آموز تحت حمایت و بی بضاعت در شهرستان کهگیلویه وجود دارد که با توجه به آغاز سال تحصیلی، نیازمند کمک های همه جانبه مردم شریف می باشند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در شش ماهه اول سال جاری توسط این نهاد، اظهار کرد: تمامی کمک های نقدی و جنسی مردم نوعدوست شهرستان در اسرع وقت به دست دانش آموزان بی بضاعت خواهد رسید.

وی ضمن تشکر از دفتر امام جمعه شهر دهدشت، از همه خیرین و مردم شریف که در جشن های متفاوت و برنامه های اجرایی این نهاد  در طول سال همکاری می نمایند تشکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد