تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۰۰۶۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم بویراحمد بیش از یک میلیارد به جشن عاطفه ها اهدا کردند

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از جمع آوری بیش از یک میلیارد ریال کمکهای مردمی در جشن عاطفه های سال جاری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، زریر انصاری گفت: حضور چشمگیر مردم نوعدوست در تمامی برنامه های کمیته امداد مایه فخر و مباهات است.
وی اظهار داشت: در همین راستا مردم نیکوکار شهرستان با حضور در پایگاههای کمیته امداد ثابت کردند که به فکر محرومان و نیازمندان بوده و به این نهاد مردمی اطمینان دارند.
انصاری تصریح کرد: در جشن عاطفه های سال جاری، مردم و خیرین نیکوکار بیش از یک میلیارد و 468 میلیون و 551 هزار ریال به دانش آموزان نیازمند کمک نمودند.
وی بیان داشت: تبلیغات جشن عاطفه ها با بازگشایی مدارس آغاز و در روزهای دهم و یازدهم و دوازدهم مهرماه به ترتیب در مدارس، پایگاههای کمیته امداد و میعادگاههای نمازجمعه ادامه یافت.
مدیرکمیته امداد شهرستان بویراحمد با تشکر از حضور پرشور مردم در این جشن، گفت: امید است با برنامه ریزی های موثر شاهد حضور همگانی و مشارکت عمومی مردم در تمامی برنامه های مشارکتی این نهاد باشیم.
انصاری تأکید کرد: کمک های جمع آوری شده از جشن عاطفه ها در اولین فرصت بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد