تاریخ درج خبر : 1391/04/11
کد خبر : ۱۰۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج: 47 پروژه شهری در شهر یاسوج در حال اجرا است

سایت استان: شهردار یاسوج گفت:درکنار پارک بزرگ ولایت پروژه هایی همچون ؛ تعریض خیابان جمهوری، توسعه پارک جنگلی آبشار یاسوج ، پل بزرگ رودخانه مهریان ،نمایشگاه بزرگ بین المللی ،ایجاد زیرگذر پل وتقاطع غیرهمسطح بلوار ارم به بلوار ابوذر و نهضت آسفالت در شهر یاسوج و ایجاد همزمان 47 پروژه شهری درحال انجام است ، که تعداد زیادی از این پروژه ها با سرعت و دقت درحال اجرا بودند و هم اکنون تمام شدند و یا درحال اتمام هستند.

قبادنگین تاجی ، شهردار یاسوج  در دیدار با نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس افزود: صاحبان اصلی پروژه ها در اصل مردم ، مسافران وگردشگران هستند .شهر یاسوج علی رغم طبیعت بکر و خدادادی که دارد ولی به دلیل استقبال همه ساله مسافران و گردشگران به این شهر علی الخصوص در فصول گرم سال نیاز به ایجاد فضای سبز و بوستانها وپارکهای زیادی دارد که وجود فضای سبز کنونی هنوز هم جوابگوی مسافران نیست.

وی اظهار کرد:با ایجاد پارک بزرگ ولایت که به دلیل حمایتهای استاندار استان هم اکنون قسمتی از آن در حال کاشت چمن است ، اما باز هم به فضای تفریحی و پارک نیاز مبرم احساس می شود.

نگین تاجی ضمن استقبال از پیشنهاد راجع به بهسازی و حاشیه سازی رودخانه بشار تصویب نهایی آنرا وابسته به ارائه آن در جلسه شورای شهر و تصویب این پیشنهاد توسط اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج عنوان کرد.

غلام محمد زارعی ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس نیز در ادامه گفت:روند اجرایی پروژه های شهری در شهرداری یاسوج مثبت است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس بیان کرد:شهرداری پیشانی هرشهراست و هرمسافر یا گردشگری بادیدن فضای شهری عملکرد شهرداری آن شهر را میتواند ارزیابی کند.

زارعی در این دیدار با تاکید بر استفاده از مشارکت بخش خصوصی در پروژه های حجیم شهرداری خاطرنشان کرد:شهرداری باید با ایجاد اماکن تفریحی ورزشی و فرهنگی به مسافران و گردشگران این شهر خدمات بیشتری ارائه دهد.

وی تصریح کرد:منابع سرشار انسانی و طبیعی خدادادی فراوانی در این شهر موجود است که باید با شناساندن هرچه بیشتر آنان به مردم ایران و حتی خارج از ایران به جذب توریست و گردشگر به این شهر کمک فراوانی کرد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس ابراز کرد: جوانان این دیار از مستعد ترین جوانان کشورند و باید میدان را برای آنان باز گذاشت تا از استعداد و توانمندیهای خدادادی و بالقوه خود به نحو احسن استفاده کنند.

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد