تاریخ درج خبر : 1391/11/18
کد خبر : ۱۰۱۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از 6 طرح صنعتی و معدنی استانی در دهه فجر

سایت استان: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر 6 طرح صنعتی و معدنی در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی رهبری داهیانه حضرت امام خمینی بود زیرا ایشان انسانی عادی نبودند بلکه با سخنان و عملکردشان الگوی تمام مردم بودند.
داریوش دیودیده افزود: با افتتاح این 6 طرح صنعتی و معدنی در استان برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام و دولت خدمتگزار افزوده خواهد شد و حرکت استان در مسیر توسعه پایدار بیش از پیش برای مردم محسوس خواهد بود.


وی اظهارکرد: این طرح ها با سرمایه گذاری بالغ بر 106 میلیارد ریال به مرحله بهره برداری رسیده اند و با راه‌اندازی طرح‌های مذکور بیش از 112 نفر اشتغال در سطح استان ایجاد شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد این طرح های را شامل کارخانه تولیدی شن و ماسه، بسته بندی آب معدنی و تولیدی کیسه نایلون ، چاپ روی نایلون دانست.
دیودیده حمایت از طرح‌های اقتصادی را از اولویت‌های برنامه‌های صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام و ابراز کرد: کهگیلویه و بویراحمد با داشتن قابلیت‌های مهم در زمینه سرمایه‌گذاری به ویژه در سال‌های اخیر پیشرفت‌های مطلوبی داشته است.
وی در پایان اضافه کرد: افزایش میزان تولید در کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر اجرای هر چه مطلوبتر شعارهای اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی موجب رونق اقتصادی این استان خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد