تاریخ درج خبر : 1392/07/14
کد خبر : ۱۰۱۱۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه ی معاونان استاندار برگزار شد/باقرزاده مدیرکل روابط عمومی استانداری شد

سایت استان: جلسه مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید استانداری در سالن شماره ۱ استانداری با حضور کارکنان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

o0

محمد رضاباقرزاده به عنوان مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری معرفی شد.

همچنین فتاح محمدی به عنوان معاون سیاسی، مجید محنایی معاون توسعه ومنابع انسانی، علی حسن نوروزی معاون برنامه ریزی و پژمان نیک اقبال معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فعالیت خود را ازهم اکنون آغاز کردند.

احکام جداگانه ی هر کدام از مدیران به شرح زیر می باشد؛
طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، پژمان نیک اقبالی به عنوان معاون عمرانی استاندار منصوب و در نشست شورای مدیران استانداری، معرفی گردید.

o1

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ، با بیان اینکه پژمان نیک اقبالی در سمت شهردار، سابقه مفید و پرباری داشته است اظهار داشت:عمران شهری یکی از مباحث مهم حوزه عمرانی است به ویژه با توجه به اینکه در چند سال اخیر تعداد شهرهای استان افزایش یافته اند واین شهرها هنوز بافت روستایی خود را حفظ کرده اند، استان در این مبحث جای کار بسیار دارد.

سید موسی خادمی اظهار داشت: توسعه راههای استان ، عمران شهری و توسعه منابع آب استان اولویتهای مهم عمرانی استان هستند.

وی تأکید کرد: توسعه عمرانی استان تنها با منابع دولتی امکان پذیر است و می بایست با ایجاد نقاط قوت اقتصادی، از سرمایه گذاران و بخش خصوصی در جهت توسعه استان دعوت به عمل آورد.

پژمان نیک اقبالی معاون عمرانی استاندار، در این نشست با بیان اینکه آشنایی مدیریت بومی با نقاط قوت و ضعف استان به ویژه در بخش عمرانی، نقطه امیدواری توسعه عمرانی استان است ، اظهار داشت : با ۲۳ سال سابقه در بخش عمران اداری و عمرانی استان ، با مشکلات عمرانی استان حتی در دورترین نقاط ، آشنایی دارم و از این فرصت جهت توسعه عمرانی استان بهره می گیرم.

پژمان نیک اقبالی متولد ۱۳۴۹ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد حقوق عمومی ، دارای ۲۳ سال سابقه کار اجرایی در مناصب مسئول دفتر فنی اداره نوسازی مدارس استان، شهردار سی سخت،مسئول فنی و مهندسی اداره کل زندانها بوده و همچنین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان نیز می باشد.

لازم به ذکر است که پیش از این سیدنعمت الله صمدی در این سمت مشغول به ایفای وظیفه بوده است.

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، مجیدمحنایی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار منصوب و در نشست شورای مدیران استانداری، معرفی گردید.

o2

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست پس از معرفی مجید محنایی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، ایشان را دارای سوابق اجرایی و مدیریتی در این معاونت دانست و گفت: در این حوزه می بایست به نیروی انسانی به عنوان محور توسعه نگریست و با نگاه اخلاقی و مداراگرا ، فضای کار و خدمت را توسعه داد.

مجید محنایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری نیز در این نشست اظهار داشت: منابع انسانی زیربنای توسعه است و انسانهای توسعه یافته هستند که می توانند به توسعه استان کمک کنند .

وی با بیان اینکه ظرفیت شخصیت ها و منابع انسانی استان ،بسیار بالاست ، افزود: مجری سیاست ها و برنامه های راهبردی استاندار در حوزه معاونت هستم.

وی گفت: برای دستگاههای حاکمیتی استان می بایست از لحاظ مالی و اخلاقی جایگاه مناسبی ایجاد شود.

به گزارش کبنا؛ مجید محنایی متولد ۱۳۴۴ با ۲۶ سال سابقه اجرایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در مناصبی نظیر معاون برنامه ریزی، اداری و مالی استانداری، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری، مسئول امور حوادث غیرمترقبه استانداری، مسئول دفتر امور مناطق محروم استانداری ، مدیرجهاد سازندگی شهرستان گچساران و عضو هیأت علمی استانداری ، حضور داشته است.

شایان ذکر است پیش از این ، محمدجعفر لرستانی ،این مسئولیت را به عهده داشته است.

معاونت سیاسی و امنیتی استانداری منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، فتاح محمدی به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استاندار منصوب و در نشست شورای مدیران استانداری، معرفی گردید.

o3

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با معرفی فتاح محمدی به عنوان معاون سیاسی و امنیتی ، وی را فردی با توان علمی و عملی در بحث مدیریت سیاسی دانست و با بیان اینکه ایشان از آزادگان سرافراز استان، است گفت: وی همه شرایط لازم و مقبولیت کامل را جهت ایفای وظیفه در این سمت دارد.

فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این نشست اظهار امیدواری کرد در این سمت به نحوی عمل کند که به عنوان عمل نیکی از وی به یادگار بماند.

به گزارش کبنانیوز؛ فتاح محمدی متولد ۱۳۴۵ با ۲۳ سال سابقه کار ، در مناصبی نظیر فرمانداری شهرستان گچساران،دبیرشورای هماهنگی مواد مخدر استان، مسئول هسته گزینش استان، مشاور استاندار و رئیس اداره حراست ، خدمت کرده است و دارای مدارج تحصیلی لیسانس حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و دانشجوی دکترای مطالعات امنیت ملی است.

شایان ذکر است پیش از این غلامعلی رضوانی این مسئولیت را به عهده داشته است.

معاونت برنامه ریزی استانداری منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، علی حسن نورزوی به عنوان معاون برنامه ریزی استاندار منصوب و در نشست شورای مدیران استانداری، معرفی گردید.

o4

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ، علی حسن نوروزی را دارای توانایی علمی و عملی جهت ایفای منصب برنامه ریزی استان دانست و اظهار داشت: در حوزه برنامه ریزی به مدیری نیاز است که در تهیه برنامه توسعه استان نقشی فعال داشته و از ظرفیت نیروهای اقتصاددان استان استفاده کند.

سید موسی خادمی افزود: تهیه برنامه توسعه استان ، یکی از مهمترین اولویت های حوزه برنامه ریزی است.

علی حسن نوروزی معاون جدید برنامه ریزی استاندار ، در این نشست گفت: مدیریت بومی استانداری ، فرصتی جهت توسعه استان است .

وی با بیان اینکه تا کنون نتوانسته ایم از داشته ها و فرصتهای استان در راستای توسعه آن بهره برداری بهینه کنیم ، اظهار داشت: در راستای مدیریت این حوزه ، شناسایی تنگناها، تعیین اولویت ها و سیاستهای راهبردی ، بهره گیری از ظرفیت علمی اقتصاددانان استان ، اولویت ویژه دارند.

وی اظهار داشت: شعار من در حوزه برنامه ریزی کار، کار،کار و اخلاق است.

گفتنی است علی حسن نوروزی معاون برنامه ریزی ، متولد ۱۳۵۳ دانشجوی دکترای اقتصاد ، تاکنون در پستهای معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان ایفای خدمت کرده است.

شایان ذکر است پیش از این فرهاد باقرپور این مسئولیت را به عهده داشت.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری منصوب گردید

طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، محمدرضا باقرزاده به عنوان مدیرکل اداره روابط عمومی و بین الملل استانداری منصوب و در نشست شورای مدیران استانداری، معرفی گردید.

o5

استاندار در این نشست و در هنگام معرفی مدیرکل روابط عمومی ،گفت: استانداری دستگاه حاکمیتی استان است و وظیفه روابط عمومی استان ، هماهنگی صدای واحد و سیاست های دستگاههای اجرایی استان است.

سید موسی خادمی به برقراری ارتباط مناسب میان روابط عمومی استانداری و رسانه های استان اعم از نشریات مجازی و چاپی تأکید کرد و افزود: رسانه های استان ، رونق و رشد قابل ملاحظه ای در چند سال اخیر داشته است و می بایست با یک نظارت درست و منطقی ، مدیریت شوند.

وی با بیان اینکه از ظرفیت بالقوه فضای رسانه ها می بایست در راستای توسعه استان ، بهره برداری شوند نه اینکه این فرصت ، صرف شایعه سازی و تخریب گردد ، اظهار داشت: تمامی سیاستهای استانداری از طریق روابط عمومی منتشر شود.

وی تأکید کرد: همچنین وظیفه روابط عمومی استانداری، مدیریت و جهت بخشی به روابط عمومی سایر دستگاههاست و می بایست با یکپارچه سازی و هماهنگی روابط عمومی ها از وضعیت هماهنگی در سیاست ها و عملکردها برخوردار شویم.

مدیرکل اداره روابط عمومی و بین الملل استانداری در این نشست ، اظهار داشت: روابط عمومی دستگاه در دو جایگاه وکیل مدافعی و نیز مدعی العمومی فعالیت می کند.

محمدرضا باقرزاده با بیان اینکه ، روابط عمومی استانداری در نقشی فعال ظاهر می شود ، افزود: امیدواریم با ایجاد فضایی صادقانه در فضای مجازی و نشریات استان و بیان واقعیات ، بستر توسعه را فراهم کنیم و پل ارتباطی میان مردم و دستگاه باشیم.

گفتنی است محمدرضا باقرزاده متولد سال ۱۳۴۲ ، با ۲۸ سال سابقه کار و دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مدیریت،تاکنون در مناصب اجرایی مشاور استاندار، رئیس سازمان ملی جوانان استان ، دبیر شورای جوانان استان ، مدیر روابط عمومی ، خدمت کرده است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خان احمد گفت:

  درود:
  دکتر نوروزی مایه افتخار و سربلندیمان.

 • جناب اقای مهندس محنایی؛ازشما برای زحماتی که در سالهای گذشته دراین استان داشتید قدردانی کرده وانتصاب شما رابه عنوان معاونت منابع انسانی تبریک عرض مینمایم؛موفق باشید

 • جناب مهندس مجید محنایی درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت گفته و برای شما صبر و برای مرحوم مغفرت مسئلت می نمایم.

 • جمطي از دانشجويان مهندس محنايي گفت:

  استاد عزیز مهندس محنایی در کذشت بدر عزیزتان را به شما و خانواده محترم و کانون نخبکان استان تسلیت عرض میکنیم_انشاالله غم آخرتون باشه_ف.م)ع.ب)ر.ش

 • لنده گفت:

  باسلام وخسته نباشیدوآرزوی توفیق برای خادمی عزیزامیدواریم که شاهداین عزل ونصبها درفرمانداری لنده هم باشیم.

 • امید د گفت:

  جناب آقای محنایی ، با سلام و آرزوی توفیق الهی در راه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی ، انتصاب جنابعالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ، به شما و خانواده محترم و شهر شهید پرور سوق تبریک میگم. با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما .

 • دانشجويان كجساران گفت:

  سلام آقای خادمی عزیز!امید واریم که دربهبود وآبادانی استان موفق باشید_خواستیم بکیم که شما به واسطه دولت اصلاحات استاندار شدید و ماهم در هوش ودرایت شماوسوابقتون شک نداریم بس بعداز دو دوره تلخ برای این استان ‘فرصتی’ دوباره باید به کار دانانی همجون بعضی از معاونینتان،به دیکر مدیران- باسابقه- این استان ‘داد’ .با آرزوی سر بلندی برای شما

 • حمایت از استان گفت:

  با تشکر از آقای خادمی جهت انتخاب معاونین..

 • کارمندآبفاضلاب روستایی گفت:

  کی نوبت آب فاضلاب روستایی میشه

 • جمعی از دانشجویان بهبهان گفت:

  جناب آقای نوروزی از انتصاب شما خیلی خوشحالیم ،اما با تمام جدیتی که داشتین انصافا دلتنگتان میشویم .
  انتخاب شما حاکی از توان علمی و درائت استاندارتان است.

 • ناشناس گفت:

  جناب آقای استاندار من از هم دانشگاهیهای دکتر نوروزی در دانشگاه شهید بهشتی تهران بودم ، ایشان ضمن احراز رتبه اول در دانشگاه پیشنهاد همکاری در بانک مرکزی کشور توسط یکی از اساتید بزرگ دانشگاه فوق را داشته ، انشالله که استان نهایت استفاده رااز توان علمی ایشان. ببرد.

 • احسان عباسي گفت:

  جناب آقای مهندس محنایی انتصاب شما به سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی رابه شما و خانواده محترم تبریک میکم امید به آنکه خدمات شما درجهت مدیریت کلان در استان همانند 8سال بیش شایان ذکر وزبان زد باشد_با آرزوی موفقیت برای شما و دیکر معاونین واستاندار محترم_

 • ارباب رجوع گفت:

  جناب اقای خادمی خواهشا مشاور حقوقی ومدیرکل اداری مالی ومدیرکل بازرسی رابه خاطرمنش خودخواهانه وعدم کارایی لازم در پست مربوطه مستحق تغییر میباشندلطفامانندمعاونین تحصیلکرده خود برای اینها نیز جایگزین مناسب انتخاب نمایید

 • ایرج بیات نژاد گفت:

  جناب آقای دکتر نوروزی
  انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان معاونت برنامه ریزی استانداری استان تبریک گفته ، امید است در الطاف حق موفق و موید باشید .

 • مهمان گفت:

  انتخاب شایسته مدیران بومی استانی را به مردم استان و جناب دکتر خادمی تبریک می گویم امید است در تکمیل این روند انتصاب مدیران بومی دستگاههای دولتی نیز با تدبیر و درایت ایشان انجام گیرد
  خدا قوت استاندار محبوب و مردمی استان

 • كهكيلويه وبوراحمد گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت برای معاونین محترم و استاندار عزیز_امید ب آنکه آقای استاندار از ظرفیت های بسیاربالای نیروهای خوب و با سابقه همجون محنایی و محمدی استفاده کند تا استان ما نسبت به عملکرد ضعیف 8سال کذشته بهتر و عمرانی تر ظاهر شود_

 • فرشیدعزیزی گفت:

  جناب آقای پژمان نیک اقبال
  انتخاب شایسته حضرتعالی را بعنوان معاونت عمرانی استانداری تبریک گفته و امیدوارم مانند جد بزرگوارتان در عمران و آبادی استان سنگ تمام بگذارید. سربلندی شما افتخار ماست

 • ناشناس گفت:

  باعث تاسف از انتخاب استاندار

  • ياسوج گفت:

   تاسف اینه که یه استانداره غیره بومی با معاونین غیره بومی باشه و لرهارو به هر نحو مورد تمسخر قرار بده_امید به اینکه برای استانداره جدید و تیمش حاشیه نسازیم و فرصت بدیم!

 • م آرام یاسوج گفت:

  جناب آقای فتاح محمدی انتصاب شایسته حضرتعالی را به معاونت سیاسی امنیتی استانداری استان تبریک عرض مینماییم امیدواریم که همواره درکارهایتان موفق وموید باشید

پربازديد