تاریخ درج خبر : 1392/07/14
کد خبر : ۱۰۱۱۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

خاتمی را ترور خواهم کرد؟؟؟ تیک! تاک! تق!شلیک…

سایت استان: بهاره حسینی

بالانویس اجباری مقاله:
کوچـک زاده: ترور حجاریـان کار دوستان خاتمـی بـود…
فارس: خودروی حامل روحانی صفوف نمازگزاران را بر هم زد!!!
ابراهیم آقا محمدی : اظهارات اخیر محمد خاتمی را پوپولیستی و بی مبنا دانست…
سالک: از این پس هر اتقاق ضدامنیتی در قالب ترور رخ دهد، مسئولیت آن متوجه خاتمی خواهد بود…
احتمالا آقای خاتمی از حرکات تروریست ها اطلاع دارد، چرا که در گذشته وقتی آن آقا به آقای حجاریان شلیک کرد، ابتدا دیگران را متهم کردند و بعدها مشخص شد که از فرد که شلیک کرده بود از وابستگان مجموعه خودشان بوده .
یادم بود، یادم باد. و با یادم خاتمی را ترور خواهم کرد. یادم بود حجاریان را که پشت باقچه خونه اش دست بر جیب برد و دویست تومان داد به پسر جوانی که ” کوچک زاده” تازه همین چند لحظه پیش به خودم رسونده که پسره، شاید پسر خاله اش باشه … بگذریم، تفنگ را لول کرده، توپ کرده؛ که به پیشونی حجاریان بزنه تا شاید بعد از آن آقا سعید ما به منصب های خودش برسه! کار بار خودشه، کوچک زاده خودشه که به من گفته!
نه؟ اگه په نه اگه، چرا پس از بحث و مجادله و مناقشه و هزاران و یه کوچولو و اندی مذاکره، آقا سعید به محمد خاتمی اش گفته تا بر قضات قضا و بلا نه از سر بقا، نه کینه و نه از سر جفا، این پسرخاله چون ترور ناقصی داشت رها بشه….! اکه هی ای ای دل دل غافل!
اقا محمد تازه فیلش از یاد هندوستان ام که گذشته، گذشته را به ناب و باب فراموشی سپرده زمینه ترور خودش رو سفره کرده! “سالک” خودش تو تموم ایلات و ولایات حتی تا قندهار رو روادید داده که منتشر کنند؛ آقا محمد خاتمی ببخشید، “محمد خاتمی” خودش سفره تروراش را فراهم کرده، دوستان ما و دشمنان محمد، شک نداشته ایم این آقا به مثابه دوران “فتنه” ببخشید، دوران اصلاحات، پسر خاله سعید رو آوردن تا که تیک، تاک، تق، شلیک. البت تورم ناخواسته که بخش اعظم آن از سوءمدیریت محمد و قبل از محمد بود (که همه دزد بودند بغیر از ما) دویست تومان رو به ۱۸۶۰۰ تومان مبدل کرد. تبدیل.
آقای خاتمی ما را بچه، ببخشید به چه می بینی؟ آهای هوار هوار داره ترور میشه، البت که ترور واقعی واقعی رو میگم، که پسر خاله میخواد انجام بده و الا ترور شخصیتی که شده، از اون لحاظ همه لحاظا رعایت و کیاست شده! شاید ما بپذیریم اون ترور را. اصلا و وا اصل و نصب دارا؛ اونم حقیقتا به شلیک ما نیست، حبی است به قدرت. این آقا محمدتون خدائیش سرش تنشو می ارزه؛ از ما که به دوره، دلمون هم که نمیاد! این یکی ترورو خودتون تیک، تاک، تق، شلیک.
به روحانی هم بگید لنگ کفش کهنه ای بود گشاد بود سایز پای بچه ها نبود دیگه باس در می اومد در اومد آرام باشید بوی ترور نبود این ته دیگ از آن دیگ نبود خاتمی و قبل و قبل و قبل از آن فدای تار موی نداشته ایرانیانیونیورسیتی!
تیک، تاک، تق، شلیک.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  …… با این بیاناتت و شعور سیاسی ک داری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  تو که ادعات میشه یه تحلیلگر سیاسی هستی ب جز توهینو افترا چی داشتی؟
  تو ک فک میکنی ایران فقط خاتمیو ….چه نظر سیاسی داری؟
  خودت ب عنوان یه شخصیت در این اجتماع چه میگی؟

 • ناشناس گفت:

  قار قار کنان منم بزن و خودی نشان بده خاتمی در قلب و جان مردم است و تازه به دورانها که می خواهن خودی نشان بدهن نمی توانن خدمات ایشان را نادیده بگیرن

 • غریب واحدی پور گفت:

  با سلام,اگر منظور واحدی پور اینجانب غریب واحدی پور است اشتباهی رخ داده ,زیرا اگر چه از خلاقیت وابراز وجود هر انسان با استعدادی به خصوص اگر از بانوان با شددر دیار خودم لذت می برم .لکن,خانم بهاره حسینی را نمی شناسم

 • ناشناس گفت:

  بعضی عزیزان متوجه متن نشدن!
  خانم حسینی از اصلاح طلبان فعال در تهران هستند و این متن طنز و انتقادی خطاب به امثال کوچک زاده نوشته شده است.
  لطفا با درایت بیشتری بخوانید.

 • صدران گفت:

  سلام کلت بو قرمه سبزی میده مواظب حرف زدنت باش

 • دناي سرافراز گفت:

  احسنت احسنت براین بینش خاتمی یک خائن است که با شعار جوان گرایی خودش را جا زد و ضربه مهلکی به فرهنگ این مملکت زد. این روحانی نما همیشه دست به دامان غرب و این وهابی های عربستانی بوده است . خاتمی امثال عطا مهجرانی را در دربارش پرورش داد خاتمی با روحیه ترس فرهنگ غرب گرایی را پرورش داد.

 • ..... گفت:

  درود برخانم حسیبنی

 • افسر گفت:

  سپاس از خانم حسینی. به قول شاعر: درد را از هر طرف که بخوانی درد است

 • بیکار گفت:

  آقای واحدی پور میشه بفرمایین خانم حسینی نویسنده این مطلب زبانزد کدوم عام و کدوم خاص هستند خیلی ببخشید ولی این مطالب رو انگار شخصی در حالت ….. نوشته، کدوم قلم؟ کدوم ادبیات؟ مشتی اراجیف کودکانه و سطحی نگرانه شد زبانزد عام و خاص؟ وقتی محرومیت برای ما یک افتخار شده باید هم چنین مطالبی برای شما شاهکار ادبیات و قلم باشه.
  مطالعه ات رو بیشتر کن برادر من برای خودت میگم.

 • خدمت دوستان عرض شود که خانم دکتر حسینی از سران اصلاح طلب در استان هستند که مدت زمان طولانیست که فعالیت خود را در پایتخت به نحو احسن دارد انجام می دهد و ادبیات و دست قلم ایشون زبانزد عام و خاص هستند.
  برای ایشون و تمامی بانوان دیار آریو برزن آرزوی موفقت را داریم.

 • ناشناس گفت:

  خیلی …. داری

 • گل یاس گفت:

  زنان از سوسک میسترسند چه برسه به اسلحه

 • ال گفت:

  سلام دوست عزیز.معلومه که خوب متوجه متن نشدی.لطفا یکبار دیگه متنو بخون.

 • ال گفت:

  تو کی هستی که درباره خاتمی نظر میدی اره دق به دلت شده که اصولگرایانشکست خوردند

  • چويل گفت:

   نگو تو بگو ما خواهر عزیزم با بینشش تنها نیست پس تو با ما طرفی پس یاد بگیر و بگو شما جمع ببند چو ن خانم حسینی تنها نیست.

پربازديد