تاریخ درج خبر : 1391/11/18
کد خبر : ۱۰۱۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

حاصل برنامه های اجرا شده برای این استان ترویج گداپروری بوده است

سایت استان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظم گفت: افراد و گروهها در رقابتهای سیاسی ادب، اخلاق و تواضع را رعایت کنند و در چهارچوب منافع نظام حرکت کنند.
محسن رضایی در گفتگوی اختصاصی با سایت استان افزود: اختلافات، آسیب جدی به اداره کشور وارد می کند و باید در جهت آرامش جامعه حرکت کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان مبنی بر اینکه چه برنامه وِیژه ای برای استان کهگیلویه و بویراحمد دارید، گفت: برای هر استان باید با توجه به اقلیم و مزیتهای آن استان برنامه ریزی کرد که در این خصوص استان کهگیلویه وبویراحمد با توجه به مزیت و پتانسیل بالایی که در حوزه های گردشگری، کشاورزی و دامپروری و صنایع تبدیلی دارد، میتوان با یک بسته اقتصادی مناسب و برنامه ریزی در این حوزه ها، بیکاری را کاهش داد و اشتغال پایدار و مولد بوجود آورد.
وی اظهار داشت: تاکنون برنامه هایی که برای این منطقه اجرا شده فقط گدا پروری را ترویج داده و این به دلیل عدم شناخت درست از این استان بوده است، اما برنامه من براساس شناخت کامل از فرهنگ، اقتصاد و جامعه این منطقه است و انشاءالله در ابتدای دولت آینده اجرا می شود.
رضایی با اشاره به وجود افراد توانمند در این استان گفت: اداره استان باید به نخبگان دلسوز همین استان سپرده شود و این بزرگترین کمک است.
وی در پاسخ سوال خبرنگار سیات استان مبنی بر استفاده از نیروهای بومی این استان در مدیریت کلان کشور، گفت: این استان در زمینه نیروی انسانی افرادی توانمند در حد وزیر و بالاتر دارد ولی همیشه در حاشیه بوده اند و باید از حاشیه در آمده و در مدیریت کلان کشور از آنان استفاده کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد