تاریخ درج خبر : 1392/07/14
کد خبر : ۱۰۱۴۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فرزین بهمنی رئیس اداره اوقاف گچساران شد

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره اوقاف گچساران، فردا و با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مراسم تودیع و معارفه الله‌کس نجیبی‌فر و فرزین بهمنی رئیس سابق و جدید اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان فردا دوشنبه 15 مهر ماه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، در مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره اوقاف گچساران که در محل این اداره برگزار می‌شود، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور دارد.

در این مراسم ضمن معرفی فرزین بهمنی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه گچساران، از زحمات الله‌کس نجیبی‌فرد در سال‌های ریاست وی در این اداره تقدیر می‌شود.

نجیبی‌فر افزون بر چهار سال ریاست اداره اوقاف و امور خیریه گچساران را بر عهده دشت که در طول این مدت پروژه‌های بقاع متبرکه این شهرستان شتاب مطلوبی داشت.

تسریع در تکمیل پروژه ساخت مرقد بی‌‌بی حکیمه خاتون(س) دختر بلافصل امام موسی کاظم(ع) و خواهر امام رضا(ع) همچنین ساخت و ایجاد امکانات خدماتی و رفاهی این مرقد مطهر از اقدامات شاخص نجیبی در زمان مسئولیت وی به عنوان رئیس اوقاف و امور خیریه گچساران به شمار می‌رود.

گفتنی است این مراسم از ساعت 10 صبح فردا و در محل اداره اوقاف و امور خیریه گچساران برگزار می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد