تاریخ درج خبر : 1391/11/19
کد خبر : ۱۰۱۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ازدواج سنتی زوج هم استانی در جشنواره صدای عشایر

سایت استان: در جشنواره صدای ملی عشایر که در تهران در حال برگزاری است، آئین،‌آداب و رسوم عشایر کهگیلویه و بویراحمد توجه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کردند و هر روز سیاه‌چادر استان مملو از مهمانانی از سراسر کشور می‌باشند که شب گذشته یک زوج هم استانی با حضور مسئولان به خانه ی بخت رفتند.

ازدواج یک زوج‌ هم‌استانی در جشنواره ملی صدای عشایر با حضور مسئولین و جمعی زیادی از بازدیدکنندگان در تهران برگزار شد که با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد .

مراسم ازدواج سنتی در جشنواره صدای عشایر

در جشنواره صدای ملی عشایر که در تهران در حال برگزاری است، آئین،‌ آداب و رسوم عشایر کهگیلویه و بویراحمد توجه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کردند و هر روز سیاه‌چادر استان مملو از مهمانانی از سراسر کشور می‌باشند.

در همین راستا با تدابیر مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان به جهت شناخت بیشتر مردم با آداب و رسوم قوم‌لر و رضایت یک عروس و داماد هم‌استانی شب گذشته با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان و دیگر مقامات کشوری سازمان میراث، فرهنگی و گردشگری عروسی سنتی عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه دائمی تهران برگزار شد.

برپایه این گزارش: جشن عروسی زینب محمودی از خبرنگاران استانی و مهدی منصوری از شهروندانی یاسوجی در جشنواره ملی صدای عشایر تهران شب گذشته برگزار شد که طی این برنامه معاون رییس جمهور یک سفر زیارتی به کربلای معلی به این زوج هم استانی اهدا کرد.

منبع:آرت لر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مصطفی وکیلی گفت:

    من که نمی دونم چی بگم بهت خیلی مبارکه اما کارت خوب نبود چرا دعوت نکردین

  • زینب قربانی گفت:

    همکار محترمه سرکار خانم محمودی و جناب آقای منصوری
    ضمن تبریک این پیوند مبارک امیدوارم که زندگی خوب همراه با شادی و موفقیت را آغاز نموده و از همین جا هزاران دسته گل دوستی همراه با یک دنیا صمیمت و شادی برایتان ارسال می نمایم

پربازديد