تاریخ درج خبر : 1391/11/19
کد خبر : ۱۰۲۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش 12 هزار بشکه ای تولید نفت در گچساران

سایت استان: به مناسبت ایام الله دهه فجر پروژه توسعه و تقویت فشار نفت “منصورآباد3 “افتتاح و 12هزار بشکه نفت به تولیدات این شرکت افزوده شد.
آئین افتتاحیه پروژه توسعه تفکیک و تقویت فشار نفت” منصورآباد”3 شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران عصر چهارشنبه با حضور حمید بورد مدیرعامل شرکت ملی نفت مناطق نفتخیز جنوب و جمعی از مدیران برجسته این شرکت ومدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزارشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در این آیین گفت: پروژه واحد توسعه تفکیک و تقویت فشار نفت منصورآباد3شرکت نفت و گاز گچساران با اعتبار یک میلیاردو 600 میلیون تومان در مدت زمان چهار ماه بدست متخصصان داخلی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تکمیل شده و مورد بهره برداری قرارگرفت.

غلامرضا پاکدل اجرای این پروژه و سایر طرح های شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را در راستای مقابله با تحریم ها عنوان کرد وافزود: توجه به فرامین مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی و خودکفایی در عرصه تولید از مهمترین اهداف شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران است.

وی بیان داشت: با بهره برداری از واحد تفکیک و تقویت سرچاهی فشار نفت “منصورآباد3” روزانه 12 هزار بشکه به تولید نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزوده خواهد شد.

پاکدل افزود: با نصب این تفکیک گر تعداد تفکیک گرهای سرچاهی این شرکت که سیستم تلمبه ای دارند، به 23 دستگاه رسیده است.

پاکدل تعداد تفکیک گرهای مورد استفاده در چاه های با فشار بالا را 75 دستگاه عنوان کرد و افزود: در نواحی که فشار چاه ها پائین است از تفکیک گرهای تلمبه ای استفاده شده است.

وی همچنین از وجود سه دستگاه تفکیک گرسیار سرچاهی در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد وبیان کرد: کلیه تفکیک گرهای سرچاهی در منطقه گچساران توسط متخصصان داخلی طراحی و نصب شده است.

پاکدل یادآورشد: به دلیل پراکندگی تاسیسات نفتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران کار تولید در این شرکت به مراتب سخت تر از شرکت های بهره بردار دیگر مناطق نفتخیز جنوب است.

وی افزود: کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نقش بسزایی در افزایش تولید ورسیدن شرکت نفت وگاز گچساران به اهداف عالیه وزارت نفت دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد