تاریخ درج خبر : 1392/07/16
کد خبر : ۱۰۲۲۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت اصناف استان قابل تقدیر است

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت اصناف و سرمایه گذاری در استان قابل تقدیر است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، دادستان استان، فرماندهی ناحیه انتظامی استان، رئیس مجمع امور صنفی شهرستان بویراحمد، فرماندهان، اصناف و بازاریان شهر یاسوج و به منظور ارج نهادن به زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی استان همایش پلیس امنیت و اصناف در سالن مجمع امور صنفی یاسوج برگزار شد.
داریوش دیودیده با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش ها و حمایت های نیروهای انتظامی و قضایی نامگذاری یکی از روزهای این هفته را به نام نیروی انتظامی و اصناف نشان از نزدیکی و تعامل مستمر و مؤثر این دو نهاد دانست.
ایشان آرامش، استمرار و سودآوری اصناف و فعالین اقتصادی و سرمایه گذاری در استان را در گرو همین تعامل، حمایت و فراهم آوردن امنیت قضایی از جانب نیروهای قضایی و انتظامی دانست.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصناف در زمان جنگ همیشه نبض بازار را در دست داشتند و اجازه ندادند برای کشورمان کوچکترین مشکلی به وجود آید بنابراین هم اکنون انتظار داریم با تدبیر و دقت لازم، امنیت اخلاقی را در استان ارتقا دهند.
وی در ادامه با بیان اینکه صدور مجوز و پروانه کسب تنها با حصول شرایط لازم از مراجع ذیربط صورت خواهد گرفت افزود: به کسانی که فاقد این مجوز هستند به هیچ عنوان اجازه فعالیت داده نخواهد شد و در صورت مشاهده با آنها برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.
دیودیده فرهنگ سازی، بالا بردن سطح مشارکت، گسترش حوزه های فعالیت، استمرار آموزش و اطلاع رسانی را عواملی مهم در جهت ارتقا جایگاه بازار دانست.
در پایان این همایش از جمعی از فعالین حوزه انتظامی، قضایی و اصناف با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد