تاریخ درج خبر : 1392/07/16
کد خبر : ۱۰۲۲۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

یادداشت تاجگردون خطاب به معاونان استاندار

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در یادداشتی خطاب به معاونین جدید استانداری نکاتی را به آنها یادآور شده و از آنان خواسته است تا با توجه به ظرفیتهای اقصی نقاط استان، زمینه ساز همگرایی مردم در توسعه و آبادانی استان شوند و گامهایی بلند برداشته و عقب ماندگی گذشته را جبران نمایند.

t2
متن یادداشت در پی می آید:

بسمه تعالی
برادران گرامی جناب آقایان نیک اقبالی، محمدی، نوروزی، محنایی
معاونین محترم استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد

با سلام
لازم دانسته انتخاب و انتصاب شما عزیزان را تبریک عرض نموده و از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سربلندی شما را ازخداوند متعال طلب نمایم.

اکنون که در آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید و انتخاب استانداری توانمند و بومی در استان عزیزمان هستیم، وظیفه دارم به عنوان نماینده مردم نکاتی چند به استحضار رسانده و درخواست نمایم این موارد مدنظر قرار گرفته تا انشاالله با کار و تلاش، توسعه و آبادانی استانمان عزت مردمانمان را بدنبال داشته باشیم:

– فراموش نفرمایید مردم عزیزمان در روز ٢۴ خرداد ماه یک بار دیگر و همانند گذشته و قاطعانه، در وهله نخست با رای به نظام مقدس جمهوری اسلامی و سپس با رای به اعتدال، تغییر و عدول از انحراف و تلاش برای اعتلای نظام و تداوم اصلاح جامعه و فرایندها را خواستار شدند.

– حضور چشمگیر جوانان در پای صندوقهای رای بیانگر امید به آینده و ضرورت نگاهی نو به دولت و اقدامات آن است که لازم است در برنامه های شما عزیزان توجه به جوانان و مطالبات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی آنان به جد مد نظر باشد.

استان عزیزمان مملو از پتانسیل است که در فرایند توسعه، گرفتار گره های کور و طناب پوسیده عقب گرایی است، و لازم است همه آنچه که در توان دارید را بکار بسته، تا آنچه که حق این ملت است ادا گردد.

– وجود ذهنیت مسموم تبعیض و عدم تعادلهای منطقه ای بیش از هر زمان دیگر، مردم عزیزمان را آزرده خاطر ساخته است و تلاش علمی همراه با عدول از قومیت و منطقه گرایی مهمترین علامتیست که شما عزیزان با انتصابات و فعالیتهای خود می توانید به جامعه هدیه دهید.

– توجه به برنامه های علمی همراه با نگاه آمایشی به ظرفیتهای اقصی نقاط استان، زمینه ساز همگرایی مردم در توسعه و آبادانی دیارمان است که لازم است در کوتاه مدت و با چنین نگاهی، گامهایی بلند برداشته و عقب ماندگی گذشته را جبران نمایید.

– کار و تلاشتان آنچنان باشد که هر فرد این استان از پای قله پر افتخار دنا تا ماغر، دیشموک تا لنده ، باشت تا باباکلان و همه و همه افتخار کنند که عضوی از استان کهگیلویه و بویراحمد هستند و به آن ببالند و شاهد محو شعار انتزاع و تغییر نام و… باشیم.

– تمام وجودتان خدمت بی منت باشد تا یکایک کارکنان و مردم عزیزمان با دیدنتان، خدمت صادقانه ببینند.

– اخلاقمداری و احترام به فرهنگ مردم باید پایه های استفاده از نیروهای بومی را تقویت کند و انشاالله آنچنان خدمت کنید که در سالهای آتی شاهد حضورتان در رده های بالای مدیریتی کشور باشیم همچنان که برخی از گذشتگان شما بودند و امروزه افتخار خاک استانمان هستند.

– در خاتمه توصیه میکنم همگرایی و کار با صداقت در کنار استاندار محترم و وفاداری به آنچه که امروز به واسطه آن در این مسند قرار گرفته اید را سرلوحه کار خویش قرار دهید و فراموش نفرمایید: {اوفوا بالعقود…}

امید به عزت ایران عزیز و سربلندی مردمان غیور کهگیلویه و بویراحمد
غلام رضا تاج گردون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهدي گفت:

  ای کاش به توصیه های خودتون عمل می کردید اقای دکتر حرفهاتون قشنگه ولی عملکردتون بسیار نازیبا

 • حسن گفت:

  ای کاش اقای تاجگردون واقعا قومی قبیله ای رفتار نمی کرد عملکرد ایشون نشان می دهد که هیچ کس به اندازه خودش گرایش قومی نداره.

 • لر با اصالت گفت:

  درود بر شما جناب دکت عزیز و دوست داشتنی
  همه جملات درست صحیح و در زمان فعلی بجا و منطقی بیان شدند و اینجانب از یک جمله ای که فرمودید بسیار خرسند و سپارسگذارم و آن جمله:شاهد محو شعار انتزاع و تغییر نام‏(که چند سال است تعدادی از افراد بی خرد زیاد به آن دامن زدند‏)باشیم
  سپاس فراوان بر شما دکتر عزیز

 • محمد گفت:

  مثل خودتان کهبه نظر مردم توجه کردین؟

 • يك استانداردي گفت:

  مرحبا اقای دکتر که گفتارش تمام جنبه های استان فرا گرفته. وتاکید بر انجام امور دارد.

پربازديد