تاریخ درج خبر : 1391/11/20
کد خبر : ۱۰۲۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ناتوانی دشمنان از تقابل با انقلاب

بی شک تحول عظیم انقلاب اسلامی در مقایسه با دیگر انقلابهای مطرح جهانی مثل انقلاب روسیه و انقلاب کبیر فرانسه از ویِژگی های ممتازی برخوردار بوده که حضور پرشور مردم مؤید این ویژگی هاست و گستره آن تمام اقشار جامعه را دربرگرفته بود. رهبری انقلاب اسلامی در بین رهبران جهانی ، شخصیتی ممتاز بود و وجه تمایز آن ، دین مداری ، حق طلبی و استکبار ستیزی این شخصیت بی بدیل جهانی بود. حضرت امام خمینی (ره) که از خلوص نیت برخوردار بود، به دلیل فطری بودن شعارهایش، محرومان و مستضعفان و حق خواهان عالم را متأثر نمود. انقلاب اسلامی که در خلاف جهت نظام های فکری مسلط بر عالم شکل گرفت، طلسم اندیشه ی مارکسیسم و لیبرالیسم را که تا زمان ظهور انقلاب اسلامی یکه تاز حاکمیت در جهان بودند، درهم کوبید و به اندیشه  شیطانی «دین افیون ملت هاست» پایان داد و چنان جهشی در عرصه ی داخلی و بین المللی ایجاد نمود که دین افیون ملت ها به دین مروج خشونت و تروریسم در رسانه های نظام سلطه تبلیغ شد و درواقع جهان دچار یک تحول عظیم در حوزه فکر و فرهنگ شد و جنبش های آزادی بخش جان گرفتند. مظلومان عالم به هیجان آمدند و ایران که زمانی ژاندارم و محافظ منافع استکبار جهانی در منطقه بود به ایران اسلامی و « ام القرای جهان اسلام و آزادی خواهان عالم» مبدل شد. انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی در سطح بین المللی  و در داخل کشور داشت.

آزادی -استقلال و تحول بنیادین در علم و فناوری-پیشرفت های علمی و مبارزه با نظام سلطه و احیای ارزشهای دینی و فرهنگی و در سطح بین الملل، تقویت جنبش های آزادی بخش، به چالش کشیدن نظام ناعادلانه بین الملل، ارتباط با محرومان و مظلومان جهان، تقویت مبازرات مردم مظلوم فلسطین ، حزب الله لبنان، حضور فعال به عنوان یک بازیگر سیاسی در سطح بین الملل و…این انقلاب که معجزه قرن بیستم بود، توانست علی رغم محاصره، تهدیدات و ترورهای فراوانی که در مسیر آن توسط اجانب ایجاد شد امروزه پس از 34 سال، نظام سلطه را به انفعال وادار کند به گونه ای که بدلیل عجز و ناتوانی از تقابل با برنامه ها و اهداف  نرم افزاری و هوشمندانه جمهوری اسلامی ، امروزه با تحریم های یک جانبه و تهدیدات مستمر و مداوم درصد کند کردن روند روبه رشد و گسترش فزاینده انقلاب اسلامی هستند اما زهی خیال باطل . به کوری دشمنان داخلی و ورشکسته های سیاسی شایعه پراکن و اجانب خارجی، اراده ی خداوند براین قرار گرفته که نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر مبانی دینی و الهی بارویکرد بسط و گسترش عدالت و انسانیت می رود که مقدمه ای باشد برای ظهور دولت یار.

ولی آنچه لازم است مد نظر باشد، همان عبور از پیچ تاریخی بوده که مد نظر مقام معظم رهبری است و امروزه دشمنان انقلاب اسلامی آخرین حربه های شیطانی خویش را برای رکود و انهدام نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته اند که به یاری خداوند و با عنایت حضرت ولی عصر «عج» و در سایه فرامین الهی رهبر معظم انقلاب با عبور از این پیچ تاریخی شاهد شکوفایی و درخشش جمهوری اسلامی به عنوان تنها نظام مقتدر دینی در تقابل با نظام استکبار خواهیم بود. آنچه مهم است و در رسیدن به این عظمت می تواند مؤثر باشد ، حفظ وحدت و انسجام، صبر و پایداری و همراهی با رهبری نظام در خنثی نمودن توطئه ها و ترفندهای دشمنان اسلام است . با توجه به در پیش بودن انتخابات باید بدانیم دشمنان با طرح «انتخابات آزاد»-یعنی انتخابات بدون شورای نگهبان و ولایت فقیه و …  و تقویت جریان نوظهور فتنه در صددند تا در انتخابات پیش رو ، اهداف شوم خود را پیگیری نمایند. بنابراین باید با حفظ روحیه انقلابی و ولایت مداری در عرصه انتخابات آینده با بالا بردن بصیرت دینی و سیاسی تحت فرامین رهبری با حضور پرشور در انتخابات ، برگ زرین دیگری بر تاریخ انقلاب بیفزاییم. حضور حماسی در انتخابات 92 ، مبارزه با توطئه گران، فتنه گران و مخربین است و انتخاب شایسته برای مدیریت عالی اجرایی کشور با نصب العین قرار دادن ارزشهای والای انقلاب اسلامی امکان پذیر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد