تاریخ درج خبر : 1392/07/16
کد خبر : ۱۰۲۷۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز به کار بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در یاسوج

سایت استان: آغاز به کار بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در یاسوج بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان همزمان با 10 استان دیگر در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان همزمان با ۱۰ استان کشور در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران آغاز به کار کرد.

بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان از امروز آغاز به کار کرده و روزانه در دو سانس صبح و عصر جدیدترین فیلم ها را برای علاقه مندان به ویژه دانش آموزان ابتدایی اکران خواهد کرد.

در این جشنواره فیلم های در نظر گرفته شده در سانس های ۹ صبح و ۱۵ عصر اکران می شود که بر اساس برنامه زمان بندی شده فیلم های جشنواره در روز پنج شنبه به خانواده ها اختصاص دارد و دیگر فیلم های جشنواره در روز جمعه به مهدهای کودک و روز شنبه به پیش دبستانی ها اختصاص دارد.

فرزند خوانده، شانه دولت، ترانه کوچک من، مروارید، روئیدن در باد و پرواز بادبادک ها از جمله فیلم هایی است که در این جشنواره اکران می شوند که فیلم های جشنواره با توجه به جنبه آموزشی و تربیتی که داشته در رشد فکری کودکان و نوجوانان تأثیر بسزایی دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد