تاریخ درج خبر : 1391/11/23
کد خبر : ۱۰۳۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ملت ایران به رغم مشکلات در صحنه حضور دارند

سایت استان: معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور گفت: دشمن با جنگ نرم به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است اما حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که ملت ایران به رغم مشکلات در صحنه حضور دارند.

علیرضا افشار ظهر یکشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در یاسوج سه عامل پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری بی بدیل امام، هدف مقدس و حضور مردم در صحنه عنوان کرد و اظهار داشت: امام خمینی(ره) در بطن مردم حضور یافت و با شناخت دقیق از شرایط و دشمن شناسی، هوشمندانه انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و پس از آن نیز از انقلاب اسلامی پاسداری کرد.

وی بیان کرد: امام خمینی با ابتکاری هوشمندانه اقدام به تاسیس نهادهایی همچون بسیج، کمیته امداد، جهادسازندگی، بنیاد شهید و .. نمود تا اهداف انقلاب در زمینه های مختلف را به خوبی پیاده نماید.

افشار افزود: امروز هم مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح آن رهبر عظیم، سکان انقلاب را به دست دارند و محکم و استوار در مقابل استکبار ایستاده اند.

وی اسلام خواهی را یکی از مهمترین اهداف و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این هدف الهی بود که انقلاب اسلامی را متفاوت از دیگر انقلابها کرد و موجب پایداری و بالندگی روز افزون آن شده است.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه پس از 34 سال هنوز مردم کشور شعارهای اول انقلاب مبنی بر استقلال و آزادی را سر می دهند، گفت: رژیم گذشته این ملت و مملکت را در اختیار صهیونیسم قرار داده و پاسدار منافع آمریکا درمنطقه شده بود.

ملت ایران با رای خود مسیر انقلاب را مشخص می کند

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی، مردم ایران اکنون از آزادی حضور در صحنه و آزادی رای و انتخاب برخوردار هستند.

افشار تصریح کرد: دشمنان به دنبال این هستند که بگویند انتخابات در ایران مدیریت شده است اما ملت ایران با رای خودش مسیر انقلاب و نظام را مشخص می کند.

معاون وزیر کشور افزود: دو بار در این کشور یکی در دوم خرداد و یکی در انتخابات نهم ریاست جمهوری، نتیجه بر خلاف نظر دولتهایی بود که انتخابات برگزار می کردند و این مردم بودند که با رای خود نظام سیاسی را مشخص کردند.

افشار بیان داشت: مردم به دنبال این بودند که کسانی را بر سر کار بیاوردند که ساده زیست بوده و به دور از قدرت طلبی و قدرت خواهی، خدمت گذار آنان باشند.

وی عنوان کرد: مردم همچنان با آرای خود سیاست حاکمیت و نظام را مشخص خواهند کرد و این نعمت بزرگی است و باید شاکر آن باشیم.

افشار حضور مردم در صحنه را یکی دیگر از ویژگی های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بصیرت مردم به خصوص در شرایطی که فتنه گران سعی دارند مردم را فریب دهند، بسیار تعیین کننده است.

مقاومت شرط پیروزی بر دشمنی ها

وی افزود: استکبار جهانی وقتی دید با یک جنگ نظامی به پیروزی نرسید و تحرم اقتصادی هم ملت را به زانو در نیاورده، با تبلیغات و جنگ نرم به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت با سیاهنمایی مشکلات است.

افشار بیان کرد: ملت ما فریب این تبلیغات را نمی خورند و مشکلات را می بینند و تحمل می کنند اما درصحنه هستند و راهپیمایی امروز 22 بهمن این مسئله را به اثبات رساندند.

وی تصریح کرد: در ادامه راه انقلاب باید با هوشیاری و بصیرت قدم ها را محکم برداشت و با تحمل سختی ها و فشارها این راه سخت را پیمود.

افشار با بیان اینکه چشم ملت های جهان به مردم ایران است، گفت: مقامت مردم ایران در برابر استکبار، ملتهای آزاده دنیا را دلگرم کرده است.

وی مقاومت را شرط پیروزی در برابر دشمنی ها عنوان کرد و اظهار داشت: در پرتو این مقاومتهاست که مردم ایران به موفقیت ها و دستاوردهای بی نظیر در زمینه های مختلف دست یافته اند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد