تاریخ درج خبر : 1392/07/17
کد خبر : ۱۰۳۳۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

امحای 347 کیلوگرم موادمخدر در یاسوج + تصاویر

سایت استان:347 کیلوگرم انواع مواد مخدر به مناسبت هفته نیروی انتظامی در یاسوج امحا شد.

مواد مخدر

 به مناسبت هفته نیروی انتظامی مقادیری مواد مخدر با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل پارک ساحلی یاسوج امحا شد.

در این مراسم که فرمانده نیروی انتظامی استان و فرماندار بویراحمد حضور داشتند مقادیری حشیش، کراک، سوخته تریاک، گراس، شیره تریاک، شیشه، تفاله تریاک و بذر خشخاش همچنین مقداری قرص غیرمجاز و شربت متادون به آتش کشیده شد.

در ابتدای این مراسم محمدالفونه فرماندار بویراحمد با تبریک هفته نیروی انتظامی به همه سبزپوشان ناجا در این استان اظهار کرد: پلیس برای جلوگیری از توزیع و مصرف موادمخدر تاکنون هزینه‌های زیادی داده و شهدای عزیزی را تقدیم اسلام و ایران کرده است.

وی گفت: در استان ما هم نیروی انتظامی وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد و موفقیت‌های زیادی در این خصوص کسب کرده است.

در ادامه این مراسم غلام‌عباس غلام‌زاده فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امروز شاهد امحای مقدار 347 کیلوگرم انواع موادمخدر هستیم که با درایت فرزندان مردم در نیروی انتظامی از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده بود.

وی گفت: 288.276 کیلوگرم حشیش، 21.603 کیلوگرم کراک، 4.057 کیلوگرم سوخته تریاک، 23.390 کیلوگرم گراس، 6.738 کیلوگرم شیره تریاک، 2.371 کیلوگرم تفاله تریاک شیشه، 49.6 تفاله تریاک و 16 گرم بذر خشخاش، تعداد 14 هزار و 572 قرص غیر مجاز و 222 عدد شربت متادن امحا شد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد