تاریخ درج خبر : 1391/11/23
کد خبر : ۱۰۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ یک نفر در یاسوج بر اثر گازگرفتگی

سایت استان: فرمانده انتظامی بویراحمد از مرگ مرد یاسوجی بر اثر گاز گرفتگی خبر داد.
سرهنگ علی کاشانی اظهار کرد: مرد 29 ساله به دلیل گاز گرفتگی و خفگی ناشی از استشمام گاز منو اکسید کربن در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست داد.

وی افزود: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در شهرستان بویراحمد و گزارش یک مورد گاز گرفتگی در یکی از خیابان‌های اصلی شهر یاسوج، مأموران کلانتری 12 یاسوج به همراه عوامل اورژانس به سرعت در محل حاضر شدند.

این مسئول انتظامی در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تحقیقات و مشاهدات مأموران حکایت از آن داشت که مرد 29 ساله بر اثر نشت گاز منو اکسید کربن در منزل دچار خفگی شده و جان خود را از دست داده است.

کاشانی در ادامه گفت: همسر و فرزند پسر 14 ساله این خانواده که آن‌ها نیز دچار گاز گرفتگی شده بودند تحت مداوای پزشکان در یاسوج قرار گرفتند.

وی افزود: مأموران کلانتری 12 یاسوج با هماهنگی مقامات قضایی جسد متوفی را برای بررسی بیشتر علت مرگ به پزشکی قانونی این شهرستان منتقل کردند.

این فرمانده ارشد انتظامی در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن هشدار به شهروندان برای رعایت نکات ایمنی اظهار کرد: مهم‌ترین عامل بروز گاز گرفتگی غفلت، عدم آگاهی و استفاده نادرست از وسایل گازسوز است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد