تاریخ درج خبر : 1392/07/17
کد خبر : ۱۰۳۳۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

همه پست‌های مدیریتی استان تقسیم شد

سایت استان: جلسه مشترک استاندار محترم استان با سه تن از نمایندگان مناطق سه گانه استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و در این جلسه پست های مدیریتی استان تقسیم شد.

به نظر می رسد، موسی خادمی در جلسه مشترکی که با غلامرضا تاجگردون، غلام محمد زارعی و علی محمد بزرگواری داشته، تحت فشار نمایندگان تصمیم به تقسیم غنایم مدیریت سازمانهای استان زده و مدیران در سبد این سه نماینده قرار گرفته اند.

tbzkh

آنطور که منابع مطلع اظهار می کنند؛ مدیریت کلان استان که برای اولین بار از میان اصلاح طلبان استان انتخاب شده، بسیار تحت فشار و نفوذ نمایندگان بوده چرا که در انتخاب وی، نمایندگان استان به خصوص تاجگردون نقش محوری داشته است و انتظار مردم براین است که خادمی استقلال بیشتری از خود نشان بدهد.
نکته حائز اهمیت آن است که نمایندگان حساسیت ویژه ای بر روی فرمانداری ها نشان داده اند و آن گونه که این منبع مطلع می گوید، در حوزه بویراحمد و دنا اخبار نگران کننده ای مبنی بر معرفی یکی از نیروهای راست افراطی توسط زارعی به استاندار به گوش می رسد که اعتراض جدی اصلاح طلبان حامی زارعی را در پی داشته است.
گفته می شود در پی این تصمیم غلام محمد زارعی، اصلاح طلبان حامی وی به دنبال تشکیل جلسه با نماینده بویراحمد و دنا هستند تا اعتراض خود را به این تصمیم اعلام کنند.

انتخاب معاونان استاندار و برخی از مدیران سازمان‌ها در حالی انجام شده یا قرار است انجام شود که کمترین توجهی به نظر روسای ستادها و طرفدران دکتر حسن روحانی و همین طور جریان اصلاحات که هزینه های بسیاری را برای روی کار آمدن دولتی معتدل و در عین حال اصلاح طلب متحمل شده اند دیده نمی شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حق طلب گفت:

    مدیران باید توانمند و معقول و دارای تجربه باشند تا اشتباهات گذشته بر مردم و استان تحمیل نشود

پربازديد