تاریخ درج خبر : 1392/07/18
کد خبر : ۱۰۳۸۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جعفری: خدمات شرکت پست کهگیلویه مطلوب است

سایت استان: فرماندار کهگیلویه اجرای طرح پلاک‌کوبی منازل در شهرستان را اقدام مهم شرکت«پست» در سال‌ جاری خواند و بر لزوم ارتقای خدمات این اداره در سطح شهرستان تأکید کرد.

به مناسبت روز جهانی «پست» فرماندار به همراه جمعی از کارکنان از شرکت پست بازدید و این روز را به پرسنل این شرکت تبریک گفت.

ابراهیم جعفری با اشاره به خدمات مختلف شرکت «پست» در سطح شهرستان عملکرد این مجموعه را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در حوزه «پست» کارهای خوبی در سطح شهرستان در حال انجام است.

فرماندار کهگیلویه اجرای طرح پلا‌کوبی منازل را از مهمترین کارهای در دست اقدام شرکت«پست» برشمرد و تصریح کرد: اجرای درست و به موقع طرح پلا‌کوبی می‌تواند ارائه خدمات پستی و سایر زمینه‌ها را تسهیل بخشد.

جعفری درباره اهمیت و جایگاه پست نیز گفت: «پست» از قدیمی‌ترین سازمان‌ها و دارای خدمتگزاران امین و صدیق بوده و از جایگاه ویژه‌ای در جامعه برخوردار است.

وی از خوشرویی به عنوان خصلت مهم لازم برای کارکنان مجموعه پست نام برد و افزود: برخورد با مردم و خانواده‌ها در هنگام تحویل مرسوله‌های پستی با خوشرویی و متانت همراه باشد.

فرماندار کهگیلویه عدم دریافت گزارش مبنی بر نارضایتی مردم از خدمات اداره پست شهرستان را نشان‌دهنده خدمت‌رسانی خوب این مجموعه دانست و خواستار ترقی وضعیت پست در سطح شهرستان شد.

در ادامه غلام آذربارگون با تقدیر از حسن توجه فرماندار به اداره پست حضور وی را باعث دلگرمی و قوت قلب پرسنل این اداره خواند و گفت: فرماندار و مجموعه فرمانداری شهرستان همواره همکاری خوبی با اداره پست شهرستان داشته و دارند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد