تاریخ درج خبر : 1392/07/18
کد خبر : ۱۰۳۸۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

صداقت و امانتداری ویژگی اصلی کارکنان شرکت پست کهگیلویه است

سایت استان: رئیس شرکت پست کهگیلویه صداقت، امانتداری و پاکی را از ویژگی‌های بارز کارکنان این شرکت برشمرد و اذعان داشت: مأموران اداره پست امانتدار خوب مرسوله‌های پستی بوده و از اقلام گم‌شده به خوبی صیانت می‌کنند.

n00520615-b

آذربارگون ارسال بیش از 15 هزار مرسوله محصولات پیشتاز در شش ماهه نخست سال 92 را متذکر شد و ابراز داشت: ارائه خدمات در بخش محصولات پیشتازی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 23 درصدی داشته است.

وی با اشاره به ارائه خدمات در بخش محصولات سفارشی در همین مدت گفت: بیش از 6700 مرسوله در سال 92 در این بخش ارسال شده است که نسبت به سال 91 رشد 10 درصدی را نشان می‌دهد.

این مسئول صدور بالغ بر 14 هزار تأییدیه تحصیلی در شش ماهه اخیر را از دیگر فعالیت‌های نیم سال اداره پست شهرستان دانست و افزود: خرید اینترنتی با 3800 مورد نسبت به سال 91، 63 درصد رشد داشته است.

به گفته آذربارگون ارائه کد پستی در شهرستان در همین مدت زمانی 2600 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد افزایش یافته است.

رئیس اداره پست کهگیلویه اجرای طرح پلاک‌کوبی در شهر سوق را 90 درصد انجام شده خواند و با بیان اینکه این طرح در دیشموک به نیمه کار رسیده است، گفت: مقصد بعدی اجرای طرح پلاک‌کوبی منازل در شهر قلعه‌رئیسی انجام می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناش گفت:

  آقایان مسدول وضعیت پست شهر سوق اصلا خوب نیست اگه این قدررررررر به خودتون اعتماد دارین این مقوله رو از قلم نندازین لطفا

 • بی نام گفت:

  که تی خدا توانمنده همی که نوشته الان پرس وش بکن اگه دونس چه گفته

 • مجید پریچهر گفت:

  آقای آذربارگون را باید از نزدیک بشناسید تا از صداقت و پاکی این انسان شریف پی ببرید . البته ۳ روز گذشته اما ۱۷ مهر روز پست را به همه کارمندان عزیز و زحمت کش پست همچون آقایان صادقی پرویزی گنجی تقوی و… تبریک عرض میکنم.

 • ایرج محمدیان گفت:

  آذربارگون مدیری مردمی و توانمند

  غلام عزیز دوست داریم

 • کریم رضایی گفت:

  گر چه به کارمندان پست در دولت نهم و دهم اصلا توجه نشد اما این فشارها هم خدمت گذار بودنشان را کمرنگ نکردبه امید تعویض مدیر عامل و آمدن نیروی کارامدی مثل فائقی انشاءاله

 • رحمان صدوقی گفت:

  تلاش کارمندان پست شهرستان کهگیلویه قابل تقدیر است گر چه این عزیزان حقوق ناچیزی دارند اما متوان به جرات گفت دریا دلانی بی توقع و خستگی ناپذیرند درود بر شرفشان .

پربازديد