تاریخ درج خبر : 1392/07/18
کد خبر : ۱۰۳۸۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت معیشتی خبرنگاران استان به هیچ وجه مطلوب نیست

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نشست خبری با استاندار گفت: خبرنگاران در این استان با دست خالی کار می کنند و وضعیت معیشتی خبرنگاران این استان به هیچ وجه مطلوب نیست.

متولی مطبوعات در کهگیلویه و بویراحمد که پس از دو سال و پنج ماه به نشست رسانه ای استاندار دعوت شده بود، گفت: طی 29 ماهی که در این استان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بودم، هیچگاه به نشست خبری استاندار دعوت نشدم.

ka

امین کمالوندی این مسئله را به فال نیک گرفت و افزود: این اولین بار است که اداره فرهنگ و ارشاد به عنوان متولی رسانه ها طی این مدت به نشست خبری استاندار دعوت می شود.

وی در ادامه گفت: 40 نشریه فعال در این استان وجود دارد که از این تعداد تنها 30نشریه فعال است.

کمالوندی بیان کرد: همچنین 50سایت در زمینه اطلاع رسانی در این استان فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در این استان با دست خالی کار می کنند، اظهار داشت: وضعیت معیشتی خبرنگاران این استان به هیچ وجه مطلوب نیست.

این مسئول بر حمایت از جامعه خبری استان تاکید کرد و افزود: خبرنگاران این استان در سرما و گرما با کمترین امکانات و ابزار به اطلاع رسانی می پردازند.

کمالوندی تصریح کرد: هیچ رسانه معاندی در این استان وجود ندارد و همه خبرنگاران در راستای اهداف نظام قلم می زنند.

وی همچنین صدور مجوز 21 نشریه طی 29 ماه گذشته، ساماندهی خبرنگاران، تشکیل خانه مطبوعات و سرای روزنامه نگاران، برگزاری دوره های آموزشی و… را برخی از اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه توسعه مطبوعات عنوان کرد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جسور گفت:

    نه بابا خبر نداری این قماش اکثرا چندشغله اند هم از اخور میخورند هم از توبره شما بهتره دلتون به حال جونای بیکاری بسوزه که ازسر ناچاری وفقر به چه راههایی می افتند نه کلاغ های خبر چین که فقط برای منافع خدشون حرف میزنن/چیه میترسی بهت پیله کنن؟

پربازديد