تاریخ درج خبر : 1392/07/18
کد خبر : ۱۰۳۸۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار مرکز استان چه کسی خواهد بود؟

سایت استان: در حالی که شنیده ها حاکی از آن است که مجموعه فعالان سیاسی حامی دولت روحانی اعم از نیروهای مقیم تهران و استان که طیف وسیعی را در بر میگیرد بر روی آقای قاسم یزدانی برای تصدی فرمانداری بویراحمد اشتراک نظر دارند و این اولین بار است با این وسعت بر روی یک شخص برای تصدی فرمانداری چنین توافقی حاصل می شود، اما اخبار شگفت انگیزی که طی روزهای گذشته منتشر شده حاکی از آن است آقای زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس، در صدد معرفی یکی از افراد تندرو نزدیک به ستار هدایتخواه (نماینده پیشین بویراحمد و دنا در مجلس) برای تصدی این مقام می باشد.

300
فرد مورد نظر که سابقه تصدی فرمانداری بویراحمد را دارد در همین مقام، کارنامه مثبتی از خود بجا نگذاشت، به گونه ای که در اوج اقتدار جناح اصولگرا در سطح ملی واستانی، وزیر کشور وقت در کمال بهت و حیرت استاندار و نماینده حامی او، مجبور به عزل زود هنگام وی شد.
اکنو این سوال به صورت جدی در جامعه مطرح است که چگونه این چنین فردی مورد حمایت نماینده بویراحمد و دنا قرار می گیرید؟
گفتنی است که نظر استاندار در این خصوص مشخص نیست و با شناختی که از آقای دکتر خادمی در سطح استان وجود دارد استفاده از یک نیروی راست افراطی، آن هم در چنین مقامی بسیار بسیار بعید به نظر می رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • افشون گفت:

  بخدا بهتراز هاقای یزدانی پدا نمیش

 • جواد گفت:

  گزینه های جوان و از لحاظ سیاسی موافقی وجود داره که نخاد دنبال یه ادمی باشیم که پیشینه درستی نداره. مهندس تابش مقدم همه چیش عالیه

 • ابراهيم گفت:

  علیشیر امیرپور از کارمندان زحمت کش فرمانداری می باشد لطفا ایشان را مورد لطف قرار دهید.

 • حسینی گفت:

  بخدا …… توانایی اداره یه دبستان را هم ندارد! وای بر ما!!!!!!

 • میثم گفت:

  گذشته پر اشتباه نباید تکرار شود

 • مفکنه گفت:

  درود بر یزدانی ، توانایی اجرای این پروزه سیاسی را ایشان دارند و فکر نمی کنم در این پروسه حساس زمانی مسئولین سیاسی واجرایی استان به ریسک غیراز انتخاب ایشان دست بزنند زیرا ذیگر فرصت آزمون و خطا نیست و ایشان از نیروهای فعال و امتحان پس داده است ، درنگ جایز نیست ، فرمانداری نباید ستاد تبلیغاتی کاندیداهای انتخاباتی باشد لطفاً به گذشته توجه کنید

 • دانشجو گفت:

  اقای حاج زارعی باید اشتباه دکتر هدایت خواه را نکند و این پستها را به نیروهایی جوان و دانشگاهی بدهد

پربازديد