تاریخ درج خبر : 1391/11/25
کد خبر : ۱۰۳۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت رئیس هیئت فوتبال استان از مردم برای حضور در ورزشگاه

سایت استان: ، رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد، تنها سه روز مانده به دیدار حساس تیم فوتبال شهرداری یاسوج با هم‌نام تبریزی خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار کرد: ما و تیم شهرداری تبریز اکنون رقابت فشرده‌ای در لیگ آزادگان برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشور داریم.

سیدپرویز موسوی گفت: هواداران تیم شهرداری یاسوج برای شکست دادن رقیب اصلی این تیم در لیگ آزادگان «شهرداری تبریز» همت مضاعفی از خود نشان دهند.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بخش عمده‌ای از موفقیت‌های تیم فوتبال شهرداری یاسوج و صدرنشینی کنونی این تیم را در لیگ دسته اول فوتبال کشور مدیون حضور هواداران در همه صحنه‌ها دانست و گفت: این هوادار فهیم نشان داده که در کل کشور دارای اصالت خاصی است که تیمی جوان و تازه تأسیس چون شهرداری توانسته در عرض سه سال این‌گونه در سطح فوتبال کشور مطرح شود.

موسوی افزود: هواداران تیم فوتبال شهرداری آن قدر حرفه‌ای و خوب عمل کرده‌اند که تیمی با بضاعت کم و در استانی گمنام توانسته به این زودی در فوتبال کشور سری میان سرها بلند کند.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از حضور همه‌جانبه هواداران شهرداری در دیدارهایی که این تیم میزبان است، تصریح کرد: هواداران ما خوب می‌دانند که اکنون وقت نبرد برای حضور در لیگ برتر فوتبال است و باید بیش از گذشته حضور پررنگ داشته باشند.

موسوی موفقیت تیم فوتبال شهرداری را موفقیت فوتبال استان در همه نقاط کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: برای حضور در لیگ برتر فوتبال یک یا حسین دیگر باقی مانده و همه با توسل به ائمه اطهار متحد و یکدل شرایط را برای چنین موفقیت بزرگی فراهم خواهیم کرد.

این مسئول ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد با درخواست مجدد از هواداران تیم فوتبال شهرداری برای حضور همه جانبه در روز بازی با شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: امیدواریم با شکست تیم تبریزی خاطره‌ای ماندگار در ورزش استان ما ثبت شود و یک گام دیگر به لیگ برتر فوتبال کشور که استحقاق آن را داریم نزدیک‌تر شویم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد