تاریخ درج خبر : 1391/04/12
کد خبر : ۱۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

قتل فجیع سه زن در گچساران

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت : جوانی 28 ساله که در اقدامی جنون آمیز طی دو روز گذشته، سه نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد .

 به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ قدرت الله بیعت اصل افزود : یک مرد جوان 28 ساله ، در اقدامی جنون آمیز، مادر و دو خواهر خود را به درون اتاقی حبس، و با ریختن بنزین به طرز فجیعی آنها را به قتل رساند .

وی اظهارکرد : یازده تیرماه خبری مبنی بر آتش سوزی منزلی در یکی از مناطق شهر گچساران، به پلیس 110 گزارش، که بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند .

فرمانده انتظامی گچساران خاطرنشان کرد : در بررسی های پلیس مشخص شد جوان 28 ساله این خانواده در پی اختلافات خانوادگی،در اقدامی هولناک مادر 55 ساله بهمراه دو خواهر 18 و 19 ساله خود را به دورن اتاقی حبس، و با ریختن بنزین، آنها را در آتش خشم خود سوزاند .

بیعت اصل تصریح کرد : پس از چند ساعت، قاتل 28 ساله متاهل که دارای تحصیلات دیپلم است، دستگیر و به صراحت به قتل مادر و دو خواهر خود اعتراف کرد .

رئیس پلیس شهرستان گچساران با اظهار تاسف از وقوع این جنایت خانوادگی اضافه کرد : این قاتل 28 ساله طی اعتراف صریح خود، با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد .

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد