تاریخ درج خبر : 1391/11/26
کد خبر : ۱۰۴۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازی شهرداری یاسوج و شهرداری تبریز 6 امتیازی است

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که دیدار ما با شهرداری تبریز در لیگ آزادگان به دلیل حساسیت‌ها 6 امتیازی خواهد بود، گفت: هیچ کس در این بازی حق اشتباه ندارد.

جمشید غدیری اظهار کرد: خوشبختانه تیم شهرداری یاسوج در اوج آمادگی قرار دارد و برای مقابله با هر تیمی در لیگ دسته اول فوتبال کشور دغدغه نداریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج ادامه داد: اکنون به در وضعیتی به سر می‌بریم که خواهیم توانست به صدرنشینی خود ادامه دهیم و بر همین اساس با همه توان در مقابل رقیبان قرار خواهیم گرفت.

غدیری با بیان این‌که رقیب اصلی ما در لیگ آزادگان شهرداری تبریز است، تصریح کرد: این تیم را مثل کف دست خود می‌شناسیم و هیچ واهمه‌ای برای مقابله با آن‌ها نداریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با ابراز رضایت از وضعیت تمرینات و آمادگی بازیکنان خود برای این دیدار تصریح کرد: هیچ بازیکن مصدوم و محرومی در این بازی نداریم و با همه توان تهاجمی خود به مصاف شهرداری تبریز می‌رویم تا نتیجه دور رفت را تلافی کنیم.

وی با بیان این‌که همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به دنبال یک بازی خوب و تماشاگر پسند از سوی دو تیم و به خصوص تیم محبوب این استان هستند، افزود: هیچ یکی از ارکانی که در برگزاری این بازی دخالت دارند از جمله من مربی و بازیکنان و عوامل اجرایی دیگر و داوران حق اشتباه نداریم چرا که با یک اشتباه سرنوشت یک استان تغییر خواهد کرد.

غدیری ادامه داد: جوانان کهگیلویه و بویراحمدی با هزار امید و آرزو شب و روز خود را سپری می‌کنند و من افرادی را می‌شناسم که از یک هفته پیش برای دیدن این بازی و موفقیت تیم خود از خواب و خوراک افتاده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تیم خود را مستحق حضور در لیگ برتر فوتبال کشور دانست و گفت: با داشتن این هوادار خوب و همچنین تکمیل برخی زیرساخت‌ها در آینده نزدیک همچون ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج هیچ کمبود و نقصانی برای حضور در لیگ برتر نخواهیم داشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد