تاریخ درج خبر : 1392/07/18
کد خبر : ۱۰۴۴۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

“کشف الغرائب”

سایت استان: سجاد خلیلیان
(طنز نوشته)
کشف الغرائب یا آنچه می خواستید در مورد ساپورت بدانید ولی جراٌت پرسیدنش را نداشتید!
1) بعد از راهیابی تیم ملی به جام جهانی، نمایندگان به مجلس، رئیس جمهور به پاستور و … حالا شاهد راهیابی پوشش ساپورت به جشنواره هستیم. به امید راهیابی ساپورت به اٌونیون، روهر، برادوی و اف اف برادوی ….(*)
2) باید همیشه توجه داشته باشیم که به خلاف قبل، در حال حاضر نمایشها در منظر عموم برگزار می شود و تمام گروههای سنی نیز می توانند مخاطب آن باشند. ضمناً سرویس ایاب و ذهاب فراهم است.
3) توجه داشته باشید که بر اساس تحقیقات مستند محققان به حق علوم حقه، یکی از مهمترین دلایل فروپاشی بنیان نهاد خانواده در غرب، تعداد زیاد سیرک ها و بندبازهای شاغل در آنهاست. پس مواظب باشید که هرگز با خانواده به چنین مراکز ترویج فساد مراجعه نکنید تا پاکی روحتان پایین نیاید و مجبور نشوید خودتان را به سرم وصل کنید تا این کمبود جبران شود.
4) توجه داشته باشید که همیشه برای آنکه اظهار نظر شخصی نکنید با اهالی هنر صحبت و مشورت کنید چون از قدیم گفته اند اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند.
5) توجه داشته باشید که مهمترین دلیل پیشرفت تئاتر در جهان استفاده از لباسهای فاخر و در شاٌن تئاتر است.بنابراین اگر قصد بازی در نمایشی را دارید حتماً علاوه بر زنجیر چرخ، کت و شلوار نیز به همراه داشته باشید و چراغهای مه شکن عقب را نیز روشن کنید زیرا احتمال برخورد نیز شما را تهدید می کند.
6) توجه داشته باشید که اگر به شما پیشنهاد شد که در بعضی کمیسیونهای  فرهنگی عضو شوید، اقدام به خریداری بولدوزر و لودر بفرمایید زیرا برای از بین بردن برجستگی های بدن که ؟؟؟ که همه را به یاد ساپورت می اندازد حتماً به این ماشین ها نیاز دارید. در این صورت شما مسئول کاهش سطح پاکی روح مردم هستید زیرا سینه و تپه های نزدیک رودخانه و هر چیز برجسته دیگری می تواند از آنچه شما در آیینه می بینید بزرگتر باشد. از قدیم هم گفته اند هرگز نخورد آب زمینی که بلند است، پس خاکی باشیم و خاکی فکر کنیم.
7) به یک نفر آقا و خانم برای فروش ساپورت نیازمندیم.
8) لطفاً از سمت راست برانید.
9) در صورت استفاده لولو از ممه، لطفاً مراتب را به دانشگاه فرهنگی، هنری، اقتصادی و مدیریتی ایرانیان اطلاع دهید تا در اسرع وقت ماموران ما معذورند و مامور !
10) همه ساپورت ها را صادر کنید، تا بلکه به جای آن جامعه جهانی برای ما شلوار جین بفرسته!

*مکانهای مشهور تئاتر در دنیا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد