تاریخ درج خبر : 1391/11/28
کد خبر : ۱۰۵۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از کنارگذر شهر دوگنبدان در نیمه دوم اسفند ماه

سایت استان: شهردار دوگنبدان گفت: طرح کنار گذر شهر دوگنبدان در دو محور شمالی و جنوبی تا نیمه دوم اسفند ماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

ˈعبدالکریم قاضی فرˈ افزود: بهره برداری از طرح کنارگذر در آستانه تعطیلات نوروزی نقش مهمی در کم کردن بار ترافیکی این شهر دارد .

وی اظهار کرد: با برنامه ریزی و توافق انجام شده با مجری طرح، زیر گذر دوگنبدان نیز تا پایان آذر ماه 92 به بهره برداری نهایی خواهد رسید.

شهردار دوگنبدان پیشرفت فیزیکی این طرح را 55 درصد برآورد کرد و افزود: با برطرف کردن موانع شبکه های مخابرات، گاز و آب از محوطه کارگاهی، عملیات اجرایی این طرح شتاب گرفته است.

طرح عظیم ˈزیرگذرˈدوگنبدان در مرکز این شهر دوگنبدان با اعتباری افزون بر 68 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت ملی نفت مناطق جنوب به طول یک هزار و 200 متر طول در حال ساخت است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ط.شیرزاده گفت:

    خسته نباشند جناب آقای قاضی فر، ما شاهد همکاریها و دلسوزی های این عزیز در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی مان در دانشگاه بودیم . ایشان فردی لایق و با تدبیر هستند و از روزی که این پست را تحویل گرفتند شاهد تحولات خوبی در سطح شهر بودیم ولی این شهر بخاطر عدم مدیریت صحیح و عدم پیش بینی ظرفیت برای آینده مشکلات امروز بار آمده است که نیاز به مطالعه و استفاده از کارشناسان اقتصادی و عمران و شهرسازی است که امیدواریم ایشان از این حیث بهره مند باشندو از تجارب شهرداران شهرهای بزرگ نیز استفاده کنند و مردم خوب گچساران نیز همکاری نموده و صبور باشند نه اینکه ایشان را زمینگیر نموده و ناامید سازند.

پربازديد