تاریخ درج خبر : 1391/04/13
کد خبر : ۱۰۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرستان کهگیلویه،دومین شهرستان دیجیتال استان

 فرماندار کهگیلویه گفت: با نظر مثبتی که استاندار داشته و همت شهرداری و تأمین منابع، تا پایان شهریور امسال ورودی‌های سوق و چرام به دهدشت ساماندهی می‌شوند.

فرماندار کهگیلویه این منطقه را دومین شهرستان پرجمعیت استان دانست و اضافه کرد: مشکل ورودی‌های شهر دهدشت را داریم و هزینه زیادی برای چهار خطه کردن ورودی‌های سوق، چرام و طولیان لازم است، بنابراین باید محدودیت‌ها را هم در نظر بگیریم.

وی تصریح کرد: بالغ بر 700 روستا داریم که بسیاری از آن‌ها آسفالت نشده‌اند، پس وقتی آسیب‌ها را می‌بینیم محدودیت‌ها را هم ببینیم و راهکار ارائه دهیم.

موضوع دیگری که ناصر رضایی به آن اشاره کرد تعامل با پروژه‌ها بود که در این زمینه اذعان کرد: در سطح روستاها و شهرها باید با پروژه‌ها تعامل وجود داشته باشد و شوراها در امور مختلف پروژه‌های عمرانی همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار کهگیلویه در رابطه با مسیرهای لنده نیز بیان کرد: پروژه مسیر لنده و سرآسیاب به دهدشت در حال بررسی و همچنین مسیر لنده به چاروسا در حال زیرسازی است.

این مسئول در بحث مشکلات لنده اضافه کرد: در ارتباط با مشکل قطعی برق لنده مکاتبات زیادی انجام گرفته که این موضوع در استان برطرف نمی‌شود و به حوزه خوزستان مربوط است اما در این راستا دو بحث ترانس جدید و جدایی برق لنده از حوزه چرام از اقدامات استان ما به شمار می‌رود.

رضایی با بیان اینکه کهگیلویه دومین شهرستان در راه‌اندازی شبکه دیجیتال است، متذکر شد: شبکه دیجیتال کهگیلویه که چند روز اخیر افتتاح شد بلندترین دکل استان را داشته و دکل دیگری در ناحیه دژکوه در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: 400 وات دیجیتال با 27 شبکه که 11 شبکه آن رادیویی است در این شبکه موجود بوده و در نظر داریم که در این خصوص مشکل خرابی شبکه تلویزیونی بخش لنده برطرف شود.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد