تاریخ درج خبر : 1392/07/20
کد خبر : ۱۰۵۹۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید یاسوج برگزار شد

سایت استان: محمدعلی جاوید ظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان شهردار جدید یاسوج که با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون عمرانی استاندار در سالن شهید ایزدپناه و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از کارکنان و کارگران شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: فرصتی که امروز در اختیار من گذاشته شده را مدیون خون شهیدان و مجاهدات امام راحل و منویات مقام معظم رهبری می‌دانم.

8502

شهردار جدید شهر یاسوج ادامه داد: در ابتدای سخنان خود با بیان این‌که بسیاری در این چند مدت به جای پیام تبریک به من پیام تسلیت داده‌اند، تصریح کرد: به درستی هم پیام تسلیت دارد چرا که مشکلات این شهر آن قدر زیاد است که تصور می‌شود رفع بسیاری از آن‌ها به این زودی‌ها ممکن نیست.

جاوید که در حضور کارکنان و کارگران شهرداری و همچنین مسئولان ارشد استانی سخن می‌گفت، افزود: اگر مسئولان استانی کمک نکنند به تنهایی در مجموعه شهرداری نخواهیم توانست مشکلات را برطرف کنیم.

جاوید گفت: امروزه دیگر نمی‌توان به صورت سلیقه‌ای برای یک شهر تصمیم گرفت و شب خوابید و فردا صبح خواب خود را در شهر برای زندگی مردم تعبیر کرد.

8501

وی کار در شهرداری را متضمن داشتن برنامه‌های سه‌گانه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت دانست و افزود: اولین کار این است که بیس علمی را برای شهرداری یاسوج در نظر بگیریم و برای نقاط ضعف و قوت و ظرفیت‌ها استراتژی تعیین کنیم.

شهردار جدید شهر یاسوج از مواهب خدادادی بی‌شمار در شهر یاسوج گفت و با بیان این‌که شهر یاسوج را خداوند پایتخت طبیعت قرار داده است و نه ما انسان‌ها، تصریح کرد: این‌که ادعا کنیم ما این شهر را زیبا ساخته‌ایم، فرضیه‌ای اشتباه است.

جاوید با برشمردن پاره‌ای از این مواهب خاطرنشان کرد: چند شهر را سراغ داریم که به جز یاسوج و تعداد اندکی شهر دیگر در دل آن رودخانه عبور کند و در دشتی واقع شده باشد که اطراف آن را جنگل‌های زیبا فرا گرفته باشد؟

شهردار یاسوج، رود بشار، پارک جنگلی، تنگه مهریان و … را از موهبت الهی دیگر شهر یاسوج برشمرد و یادآور شد: همه وظیفه داریم از این ظرفیت‌ها برای رفاه حال مردم و مسافران و گردشگران به درستی استفاده کنیم.

در پایان مراسم از زحمات قباد نگین تاجی قدردانی  و آقای محمدعلی جاوید به عنوان شهردار جدید یاسوج معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد