تاریخ درج خبر : 1391/11/29
کد خبر : ۱۰۶۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دوره آموزشی شعرخوانی و بازی در یاسوج

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره آموزشی شعرخوانی، بازی و نقش آن در پرورش جنبه‌های رشد در یاسوج خبر داد.

سیدهانی حسینی : اولین دوره آموزش شعرخوانی، بازی و نقش آن در پرورش جنبه‌های رشد از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره آموزشی شعرخوانی و بازی و نقش آن در پرورش جنبه‌های رشد با حضور 24 نفر از مربیان مسئول و مربیان فرهنگی در یاسوج برگزار می‌شود.

حسینی در خصوص این دوره آموزشی گفت: پرورش استعداد‌های کودکان و نوجوانان مطابق با تعلیم و تربیت اسلامی و جامعه اسلامی از اهداف آرمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: این پودمان آموزشی که شامل دو دوره شعرخوانی با 30 ساعت دوره ضمن خدمت و روانشناسی نیز با 14 ساعت ویژه مسئولان مراکز و مربیان فرهنگی تمام وقت از دوشنبه 30 بهمن‌ماه به مدت چهار روز در یاسوج برگزار می‌شود.

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد: تدریس این دوره آموزشی بر عهده استاد انصاری‌نژاد و استاد یوسفی از اساتید برجسته استانی می‌باشد.

منبع : فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد