تاریخ درج خبر : 1391/11/30
کد خبر : ۱۰۶۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

باند سارقان مغازه در شهرستان بویراحمد به دام افتاد

سایت استان-عزت اله محسنی پور: رییس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از متلاشی شدن یک باند 3 نفره سارقان مغازه و اعتراف آنها به ۲۰ فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.
سرهنگ محمدحسن جعفری نژاد افزود: این دو متهم ۲۶ و ۲۷ ساله معتاد بوده و یکی از آنها نیز سابقه دار است. یک نفر مالخر ۲۵ ساله نیز در این زمینه شناسایی و دستگیر شد.
وی اظهار کرد: صحنه های سرقت به کمک دو متهم بازسازی و تاکنون ۲۰ شاکی شناسایی شده است. اموال سرقتی نیز از متهمان جمع آوری شده و به صاحبانشان بازگردانده می شود.
رییس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی کهگیلویه و بویراحمد تحویل شدند.
سرهنگ جعفری نژاد ابراز کرد: پاسگاه انتظامی تنگ‌سرخ در شهرستان بویراحمد دو متهم به سرقت مغازه را به همراه پرونده آن‌ها به پلیس آگاهی استان تحویل داد که مأموران اداره مبارزه با سرقت به تحقیق از آن‌ها پرداختند.
وی ادامه داد: این دو متهم ۲۶ و ۲۷ ساله که هر دو متأهل و معتاد و یکی از آن‌ها نیز سابقه‌دار است در تحقیقات پلیس به سرقت ۲۰ فقره مغازه اقرار کردند و مقداری اموال سرقتی نیز از آن‌ها کشف شد.
رییس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به گفته متهمان سرقت‌ها را با همدستی فردی دیگر انجام داده‌اند که مأموران انتظامی در یک عملیات غافلگیر کننده وی را دستگیر کردند و در تحقیقات مشخص شد این متهم ۲۳ ساله مجرد معتاد و سابقه‌دار است.
وی از شناسایی و احضار یک نفر مالخر ۲۵ ساله در این ارتباط خبر داد و اضافه کرد: صحنه‌های سرقت با راهنمایی متهمان بازسازی و ۲۰ نفر شاکی نیز شناسایی شدند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد