تاریخ درج خبر : 1391/11/30
کد خبر : ۱۰۶۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجهیز و آماده سازی 56 مدرسه برای استقبال از مسافران نوروزی در کهگیلویه

سایت استان: رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش دهدشت در جهت استقرار میهمانان نوروزی گفت: در این راستا 56 مدرسه برای استقرار میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.

فریدون فاطمی‌زاده  با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش دهدشت در جهت استقرار میهمانان نوروزی اظهار کرد: در این راستا 56 مدرسه برای استقرار میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.

رئیس آموزش و پرورش دهدشت اضافه کرد: این طرح کمک شایانی به خانواده‌ها برای سفرهای نوروزی می‌کند چرا که در خیلی از مواقع به علت نبود هتل و مسافرخانه به اندازه کافی استقرار آن‌ها در مدارس کمک قابل توجهی به اقتصاد خانواده‌ها خواهد کرد.

وی افزود: شهرستان کهگیلویه و شهر دهدشت به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان و اقلیم گرمسیری محل مناسبی برای میهمانان نوروزی در این فصل از سال خواهد بود.

این مسئول در آموزش و پرورش دهدشت با بیان این‌که مدارس مذکور از مدارس نوساز و با کیفیت انتخاب شده‌اند، تصریح کرد: تلاش آموزش و پرورش دهدشت این است که بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهد.

وی با بیان این‌که در سال گذشته استقبال خوبی از مدارس آموزشگاه‌های آماده شده برای مسافران نوروزی شد عنوان داشت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری نیز از این مدارس استقبال شود.

رئیس آموزش و پرورش دهدشت بیان داشت: مسافران نوروزی و کسانی که قصد دارند به شهر دهدشت و بخش‌های اطراف این شهرستان مسافرت کنند و دیار بلاد شاپور را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده‌اند می‌توانند برای اطلاع از کم و کیف مدارس و نحوه استقرار با شماره تلفن 07443222929 تماس بگیرند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد