تاریخ درج خبر : 1392/07/21
کد خبر : ۱۰۶۴۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

صدا و سیما مهم‌ترین ابزار برای انتقال پیام‌های الهی و انسانی است

روابط عمومی؛ نماینده ولی فقیه در استان در جمع معاونان و مدیران رسانه ملی در استان با تشکر صمیمانه از اقدامات و برنامه های این سازمان تاکید کرد این مرکز مهم و حساس با نیازسنجی، شناسائی، تولید و مدیریت مطالبات و خواسته های بحق مردم نقش رسانه ای خود را ایفا می‌کند.
به گزارش سایت استان و به نقل از روابط عمومی شبکه دنا، آیت الله ملک حسینی روند رو به رشد صدا و سیمای را در تولید و ساخت برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی را بلحاظ کیفی و کمی تحسین کرد. و عنوان داشت: اقدامات مهندس ضرغامی در رسانه ملی جای تقدیر فراوان دارد و معتقدیم صدا و سیما در تمام مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی  در آگاهی‌بخشی به مردم حرکتی رو به جلو دارد.
aayat44
 نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به نقش مهم و بسزای رسانه ملی در تنویر افکار عمومی و اگاهی بخشی به جامعه اظهار داشت اشنا کردن مردم بخصوص نسل جوان با آموزه های دینی و الهی، تغییر سبک زندگی بویژه اسلامی به تصویر کشیدن مشکلات و دغدغه های روزمره مردم و همچنین آشنا کردن مردم با حقوق و وظایف شهروندی از مهمترین رسالتهای صداو.سیماست.
وی اظهار داشت: بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی که در جامعه وجود دارد از این امر نشات می‌گیرد که بسیاری از مردم جامعه به وظایف دینی، شرعی و حقوق شهروندی خود آگاه نیستند که در این زمینه انتظار مسئولان و مدیران از ظرفیت رسانه در آگاهی‌بخشی به مردم جامعه باید استفاده کرد.
 وی تبیین فلسفه دهه ولایت به شیوه هنرمندانه و ظریف /همراهی و همیاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر در ترویج این فریضه مهم الهی و پاسداشت ایام ماه محرم را از دیگر وظایف رسانه ملی برشمرد و خواستار این مهم شد .
 در ابتدای این دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان هم گزارشی از عملکرد صدا و سمیای استان در بخشهای مختلف ارائه کرد.
دکتریوسف افشارنیا با تبریک پیشاپیش بمناسبت فرارسیدن دهه ولایت گفت : برای تبیین و گرامیداشت این دهه برنامه های متنوعی در حوزه های مختلف خبر/ صدا و. سیما پیش بیین شده است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: شبکه استانی دنا این آمادگی را دارد تا در برنامه ها  و مناسبت های مختلف از نظرات راهگشای نماینده ولی فقیه در استان برای تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی مناسب را داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد