تاریخ درج خبر : 1391/11/30
کد خبر : ۱۰۶۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

39 مدرسه در گچساران هوشمندسازی شد

سایت استان: رئیس آموزش و پرورش گچساران از هوشمندسازی 39 مدرسه در گچساران طی یک سال گذشته خبر داد.

یدالله مرادی اظهار کرد: هوشمندسازی مدارس یکی از برنامه‌ها و اهداف مهم نظام آموزش و پرورش در راستای افزایش سطح کیفی عملکرد دانش‌آموزان است.

رئیس آموزش و پرورش گچساران اجرای این طرح را در سطح همه مدارس ضروری دانست و افزود: اجرای صحیح و مناسب این طرح می‌تواند در سرعت انتقال محتوا به دانش‌آموزان کمک بسیاری کند.

وی اجرایی شدن طرح هوشمندسازی مدارس در این شهرستان را مطلوب توصیف و خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته 39 مدرسه در سطح گچساران هوشمندسازی شدند.

مرادی ادامه داد: به لحاظ تعداد کلاس درس در مجموع 75 کلاس هوشمند شدند که در این میان 10 کلاس آن ویژه روستاییان به صورت مجتمعی است.

وی تصریح کرد: از مجموع 39 مدرسه هوشمند شده 12 مدرسه دخترانه، 17 مدرسه پسرانه و 10 مدرسه نیز مجتمعی بوده و همچنین از این تعداد مدرسه هوشمند 7 مدرسه هیئت امنایی است.

رئیس آموزش و پرورش گچساران عنوان کرد: هوشمندسازی هر کلاس درس هزینه‌های بسیار بالایی را به همراه دارد و تاکنون شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در هوشمند کردن مدارس در سطح این شهرستان همکاری بسیار خوبی داشته‌اند.

مرادی یادآور شد: هر کلاس هوشمند دارای یک دستگاه کامپیوتر یا لپ تاب، یک دستگاه ویدیو پروژکتور و یک دستگاه پرده نمایش است.

وی از برگزاری کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی در راستای طرح هوشمندسازی مدارس ویژه معلمان گچساران خبر داد و افزود: این کارگاه آموزشی در قبل از شروع سال تحصیلی در پنج دوره برگزار و در آن معلمان با شیوه‌های تدریس به صورت هوشمند آشنا شدند.

رئیس آموزش و پرورش گچساران ابراز امیدواری کرد که روند هوشمندسازی مدارس در سطح این شهرستان روند و سرعت بیشتری به خود بگیرد و این طرح تأثیر بسزایی در افزایش سطح کیفی اطلاعات دانش‌آموزان داشته باشد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد