تاریخ درج خبر : 1392/07/21
کد خبر : ۱۰۶۵۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی آتش نشانی لنده قانونمند می شوند!

سایت استان: مردی که ماشینش درآتش سوخت ومسئولان کمکش نکردند.

مالک این خودرو در گفتگو با خبرنگار ما با اظهار تاسف از عدم همکاری نهادهای مسئول در این زمینه گفت: حدودا ساعت 9 شب گذشته(جمعه شب) درحالیکه در جاده ارتباطی شهرلنده به روستای “مونه”خودروی من دچار آتش سوزی شد با عوامل آتش نشانی شهرستان لنده تماس گرفتم ولی درجواب گفتند که خاموش نمودن آتش بیرون از شهر جزو مسئولیت های این اداره نمیباشد.

154
وی خاطرنشان کرد پس از نا امیدی از دریافت هرگونه خدمات از آتش نشانی، با شهرداری لنده نماس گرفتم که این بار نیز با جواب سربالا روبرو شدم .وتنها سرمایه زندگیم در آتش سوخت تاشایدمرز تفکیکی وظایف بین ادارات ونهادهای خدمات دهنده مشخص گردد.
گفتنی است به گفته این مالک ؛خودرو ی وی پیکان بوده که تماما در آتش سوخت ،اما خوشبختانه این حادثه تلفات جانی دربر نداشت وهرسه سرنشین خودرو از این حادثه جان سالم به دربردرند.
این آتش سوزی در فاصله 3کیلومتری روستای مونه از توابع شهرستان لنده رخ داد.شهر لنده مرکز شهرستان لنده میباشد که بر اساس تقسیمات کشوری جدید ترین شهرستان کهگیلویه وبویراحمد تلقی میگردد.
اگرچه تا استقرار تمامی ادارات ونهادها وساماندهی کلی آنها طبیعتا زمان بر خواهد بود،اما این نمیتواند دلیلی منطقی برای فرار از وظیفه ذاتی مسئولان شهرستانی باشد.
امیدواریم این اطلاع رسانی زنگ خطری باشد برای مسئولان تا قبل از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر ,راهکاری اندیشیده شود.

جا دارد آقای فاطمیان فرماندار محترم لنده موضوع را به صورت ویژه بررسی کرده و مسببان این بی مسئولیتی را به پاسخ گویی وادارد  تا شاهد بروز اتفاقاتی از این دست نباشیم.
منبع: راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هوي هوي گفت:

    خسته نباشی که حداقل تونستی ازش عکس بگیری. حواست باشه به دلیل عکس مجرم اعلانت نکنن

  • بهلول گفت:

    من اگه جای رییس آتش نشانی (ببخشید آتش فشانی لنده ) لنده بودم ، شکایت این آقای ماشین سوخته را به دادگاه میکردم تا درس عبرتی باشد برای دیگران که دیگر مزاحم آتش نشانی (ببخشید آتش فشانی ) لنده نشوند.

  • ناشناس گفت:

    خیلی شانس آورد که اتش نشانی لنده به علت مزاحمت تلفنی شکایش نکرد!

پربازديد