تاریخ درج خبر : 1391/12/01
کد خبر : ۱۰۶۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

نظارت بر بازار کهگیلویه و چرام تشدید می شود

سایت استان: رییس مجمع امور صنفی کهگیلویه و چرام گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز 92،کار نظارت بر بازار این دو شهرستان از طریق هفت اکیپ بازرسی ثابت و سیار به صورت ویژه انجام خواهد شد.

ˈعین الله اخوانˈ افزود: این بازرسی ها به منظور بررسی گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، درج نکردن قیمت ها و چند نرخی بودن قیمت ها تا پایان فصل بهار ادامه دارد.

وی بیان کرد: بازرسان مجمع امور صنفی کهگیلویه و چرام در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با واحدهایی که قیمت های مصوب را اجرایی نکنند برخورد خواهند کرد.

اخوان اظهار کرد: با هدف ارایه خدمت ‌رسانی مطلوب به مردم و تنظیم و کنترل بازار، نمایشگاه بهاره ای از 13 اسفند سال جاری به مدت 10 روز در سالن فرمانداری کهگیلویه برپا می شود.

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه انواع پوشاک، خشکبار، کالاهای اساسی و مواد پروتئینی با قیمت مصوب دولتی و با تخفیف پنج تا 15 درصد در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

رییس مجمع امور صنفی شهرستان کهگیلویه و چرام ابراز داشت: تلاش می شود تا با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت مشکل و کمبودی در زمینه تامین گوشت قرمز و سفید، میوه شب عید و مرغ منجمد در ایام نوروز وجود نداشته باشد.

اخوان بیان کرد: سامانه 124 آماده دریافت گزارشات مردمی در زمینه تخلفات صنفی است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد