تاریخ درج خبر : 1391/04/17
کد خبر : ۱۰۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

محرابیان ، رئیس طرح مهر ماندگار وارد یاسوج شد

سایت استان: علی اکبر محرابیان دستیار ویژه رئیس جمهور و رییس طرح‌ مهر ماندگار کشور به منظور بررسی پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام مهم، وارد یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد شد.


سید محمود رادمنش مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه وبویراحمد روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: محرابیان از پروژه‌های ‘مهر ماندگار’ استان به منظور تامین اعتبار و موانع احتمالی بر سر راه پیشرفت فیزیکی آنها بازدید خواهد کرد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: 27 طرح مهم در استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله طرح های مهر ماندگار کشور هستند که طبق برنامه ریزی ها می بایست تا پایان دولت دهم به بهره برداری برسند.

کورش امیدی پور اظهار داشت: طرح ‘مهر ماندگار’ برای تکمیل و بهره‌برداری از تمام طرحهای بزرگ عمرانی، علمی، بهداشتی، صنعتی، فناوری و کشاورزی و فرهنگی در سطح کشور به اجرا گذاشته شده است که 27 طرح مهم این استان را نیز شامل می شود.

به گفته وی، بیمارستان 200تختخوابی یاسوج، ورزشگاه 15 هزارنفری یاسوج، جاده پاتاوه – دهدشت، گازرسانی به شهر لوداب و 15 روستا، بیمارستان 96تختخوابی گچساران، بزرگراه بابامیدان- یاسوج- سمیرم، کارخانه سیمان مارگون، تامین آب اراضی دشت لیشتر گچساران، تامین آب شرب شهر لیکک از سد کوثر، دانشکده نفت و گاز گچساران و دانشکده صنعت و معدن چرام از جمله پروژه‌های طرح ‘مهر ماندگار’ در استان است.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد