تاریخ درج خبر : 1392/07/22
کد خبر : ۱۰۷۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خدمت و کار فرهنگی در مناطق محروم از اولویت ویژه ای برخوردار است

سایت استان: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، گفت: هرگونه خدمت در مناطق محروم و دورافتاده استان بخصوص خدمات و برنامه های فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، ارسلان جلال فرد به همراه جمعی از مسئولین در بازدید از منطقه محروم جلاله از حوزه پاتاوه شهرستان دنا، گفت: ستاد مناطق محروم کمیته امداد، سرکشی از مناطق محروم را جهت حل مشکلات نیازمندان و محرومیت زدایی از این مناطق در دستور کار خود دارد.
وی در بازدید از مدرسه ابتدایی روستای جلاله گفت: هرگونه خدمت در مناطق محروم و دورافتاده استان از اهمیت خاصی برخوردار و بخصوص خدمت فرهنگی و کار فرهنگی در مناطق محروم از اولویت ویژه ای برخوردار است.
جلال فرد اظهار داشت: در بازدید از 30 خانواده در این منطقه به صورت چهره به چهره مشکلات و نیازمندی های خانواده ها بررسی و پیگیری های لازم صورت پذیرفت.
وی تصریح کرد: اشتغال مهمترین نیاز جامعه است و هدف اصلی ما توانمند سازی خانواده های مددجو در تمامی عرصه ها بخصوص از طریق اشتغال زایی در این مناطق می باشد.
جلال فرد گفت: امید است با همیاری و همکاری مسئولین استانی و شهرستانی بتوانیم از بار مشکلات نیازمندان جامعه کاسته و آنها را به سمت خودکفایی و استقلال سوق دهیم.
در این بازدید به تمام خانواده های تحت حمایت منطقه جلاله سبدغذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه با مبلغ 30 میلیون ریال اهداء شد. و همچنین مقرر شد کفش و پوشاک و لوازم التحریر با همکاری نیروی انتظامی استان، بین دانش آموزان این منطقه توزیع و براساس اولویت ها و نیاز مددجویان و شرایط منطقه به مددجویان تسهیلات اشتغال پرداخت شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد