تاریخ درج خبر : 1392/07/22
کد خبر : ۱۰۷۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

اعطاء تسهیلات خدمت سربازی به 22 نفر از فرزندان مددجویان کمیته امداد دنا

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دنا از اعطای تسهیلات خدمت نظام وظیفه به 22 نفر از فرزندان خانواده های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ، مجتبی امینی گفت: با توجه به از کار افتادگی سرپرست خانوار و یا مشکلاتی از قبیل طلاق والدین و فوت سرپرست خانوار و به منظور بهره مندی فرزندان خانواده های تحت حمایت از تسهیلات سازمان نظام وظیفه و با تلاش و پیگیری های که صورت پذیرفت تعداد 6 نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت از خدمت سربازی معاف شدند.
وی با اشاره به تفاهم نامه کمیته امداد با سازمان وظیفه عمومی ناجا، تصریح کرد: فرزندان مددجوی فاقد پدر و مادر و دارای شرایط مصوب کمیته امداد می توانند از خدمت سربازی معاف شوند .
امینی اظهار داشت: در همین راستا 5 نفر از فرزندان مددجویان از کاهش هزینه تعرفه صدور کارت معافیت از خدمت، و همچنین 11نفر نیز از شرایط انتقال محل خدمت سربازی به نزدیکی محل سکونت خود بهره مند شدند.
وی با اشاره به اینکه توانمند سازی خانواده های تحت پوشش از اولویت های مهم کاری کمیته‌ی امداد می باشد، بیان داشت: معافیت از خدمت مقدس سربازی، از خدمات ارزنده ای است که در راستای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش انجام می گیرد تا آنان به خانواده‌ی خود در امرار معاش کمک نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • انسان گفت:

    سلام
    آقای امینی تو رو قرآن شما چکار دارید انجام میدید ما چهار ساله خونمون سقفش اومده پایین چندین بار هم اومدن دیدن ولی همش می گین بودجه از خدا بترسید اقای امینی متاسفم براتون متاسفم

پربازديد