تاریخ درج خبر : 1392/07/22
کد خبر : ۱۰۷۵۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

روند اجرایی سیمان مارگون شتاب می گیرد

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کارخانه بزرگ سیمان مارگون نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال و تولید در منطقه دارد خواستار شتاب در روند اجرایی این طرح بزرگ صنعتی استان شد.

IMG_0109
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، ظهر امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از کارخانه سیمان مارگون (هلال خاورمیانه) بازدید و در جریان مشکلات این طرح صنعتی قرار گرفتند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارخانه سیمان مارگون نقش بسیار مهمی در توسعه و شکوفایی منطقه محروم مارگون خواهد داشت و با ایجاد فرصت های شغلی مستقیم و غیره مستقیم نقشی اثر گذار در کاهش بیکاری در منطقه خواهد داشت.
سید موسی خادمی با بیان اینکه از صنعت و تولید در کهگیلویه و بویراحمد حمایت جدی خواهد شد افزود: رایزنی های لازم در جهت پرداخت به موقع تسهیلات و منابع مالی مصوب به کارخانه سیمان مارگون صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: روند عملیات ساخت کارخانه سیمان مارگون به عنوان یکی از طرح‌های ملی به پیشرفت مطلوبی رسیده است.
داریوش دیودیده خاطرنشان کرد: کارخانه سیمان مارگون با ظرفیت تولید 3 هزار و 300 تن، 2 هزار و 350 فرصت شغلی شامل 350 شغل مستقیم و 2 هزار شغل غیر مستقیم در مرحله بهره‌برداری ایجاد می‌کند.
در پایان مشکلات پیش روی این طرح بزرگ صنعتی استان مطرح و راهکارها و پیشنهادات لازم در جهت تسریع در روند اجرایی کار عنوان شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد