تاریخ درج خبر : 1392/07/22
کد خبر : ۱۰۷۵۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش فضاهای اقامتی و تفریحی در استان

سایت استان: سخنگوی میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با افتتاح مجتمعی دیگر در شهر سی‌سخت، 3000 مترمربع به فضاهای اقامتی و تفریحی در کهگیلویه و بویراحمد افزوده شد.

سید حمید موسوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با حضور نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا مجتمع اقامتی و پذیرایی دنا در روز گذشته افتتاح شد.

وی ادامه داد: مجتمع اقامتی و تفریحی دنا در کنار شهر توریستی سی‌سخت برای رفاه حال مسافران و گردشگرانی که سی‌سخت را مقصد گردشگری خود قرار می‌دهند افتتاح شد.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به دلیل حجم مسافر و گردشگر در فصل‌های مختلف سال و بازدید از اماکن تفریحی این شهرستان به خصوص کوه دنا، ساخت چنین مجتمعی بیش از گذشته ضروری به نظر می‌رسید.

موسوی به مشخصات این مجتمع اشاره کرد و افزود: این مجتمع، با مساحت سه هزار مترمربع و 3 میلیارد ریال هزینه در شهرستان دنا توسط بخش خصوصی و با حمایت و همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افتتاح شد.

این مسئول در گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: این مجتمع اقامتی و تفریحی شامل پنج سوئیت، 10 سکوی نشیمن ،4 آلاچیق و فضای سبز در پارک سربندان در کنار شهر زیبا و توریستی سی‌سخت قرار دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد