تاریخ درج خبر : 1391/12/03
کد خبر : ۱۰۷۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

راهپیمایی ماندگار تاریخ

حضور همه ی اقشار در روز 22 بهمن بزرگترین نعمت الهی است که باید همه ی عمر را برای آن شکر کرد .(امام خامنه ای) ملتهای کهن و تمدنساز بعلت برخورداری از آگاهی و خردورزی و انجام امور تعقلی همیشه درک بالایی از تصمیم گیری در مواقع خاص ابراز داشته اند ، موقعیت شناسی و اقدام بموقع از خصائص خواص با بصیرت است و ملتهای بزرگ چون خود خواص هستند لذا همه در مقام نخبگان می باشند و در شرایط سخت و بحرانی در نقش ” عالمه بزمانه” آنچنان عمل می کنند که حیرت و شگفتی را بهمراه دارد. حضور و مشارکت و تصمیم عاقلانه ملت بصیر و خردمند ایران در 22 بهمن 91 همسطح با 22 بهمن 57 یک تحول اساسی و زیر بنایی بود که بعد از 34 سال مورد تاکیدو ابرام و تایید قرار گرفت.آنهم برخلاف تمام استدلالها و تحلیلهای جهانی .چرا؟ زیرا: در طول 34 سال گذشته انواع فشارها و محدودیتها از جنگ داخلی ،تجزیه طلبی ،ترور شخصیتی و فیزیکی ،جنگ و اشغال ، تحریم سیاسی و اقتصادی ،تبلیغات منفی تمام ابعاد رسانه ای ، فتنه و فتنه انگیزی و فتنه گرایی توأم با نفاق و نفوذ و در 2 سال اخیر شدیدترین نوع تحریمها بکار گرفته شد بمنظور :

الف-جدایی ملت با انقلاب اسلامی

ب-ایجاد فاصله بین امت و امام

ج-ایجاد شکاف بین نسلهای اول و دوم و سوم انقلاب

د-ایجاد تردید و تشکیک در کا رائی نظام ولایت فقیه و مدیریت دینی

و دریک کلام : « برپائی جشن سقوط یا انحراف انقلاب اسلامی »

این اهداف را بر اساس زمینه های زیردنبال میکردند:

هضم بعد بیرونی انقلاب چین در اقتصاد جهانی ، اضمحلال شوروی بزرگ و پایان انقلاب آنها با طرح گلاسنوست و پروستریکا،فرو ریختن دیواربرلین،سقوط یوگسلاوی و استقلال جمهوریهای آن ، حذف حکومتهای ناسازگار با سیاستهای امپریالیستی امریکا با ترفند انتخابات و سیاست معروف جنگ نرم مانند قرقیزستان ، اوکراین ، گرجستان و … نهایتاً برنامه ریزان سیاستهای استعماری و استکباری آنها را به این نتیجه رساند که:

انقلاب عظیم ، مردمی ،دینی و اسلامی ایران را هم میتوان با این شیوه به بن بست رساند و بااین خیال و رؤیا تحریمهای کمرشکن یکسال اخیر را سازماندهی و بطور هماهنگ اعمال نمودند تا در 22 بهمن 91 بگویند:

در خیابانها مردم از راهپیمایی استقبال نکردند ؟ مردم ایران مصرف گرا هستند و تورم و گرانی و کمبودها و بازار سکه و ارز و برنج و مرغ و … آنها را به ستوه آورده و بجای شعار مرگ برامریکا دیگ بدست به خیابانها ریختند و کف گیر بر کف دیگها کوفتند!!! و ….؟

اما عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، چه زیبا فرموده اند که دشمنان ما غافلند نه روحیه ،شجاعت ودرایت مردم را شناخته اند ، نه فرزندان عاشورا و کربلا را درک می کنند ، نه توان و صبوری درس آموختگان شعب ابیطالب را تجربه کرده اند ، نه سخت کوشی و خلاقیت جبهه و جنگ 8 ساله را تحلیل نموده اند نه شهریاریها، آشتیانی ها ، علی محمدی ها و بسیجی های دلاور را دارند . این بود که این ملت و درک و شعور و شور و اشتیاق و هیجان آنها، دشمنان ناتوان از شناخت و تحلیل شدند ودر نتیجه خود را وعده دادند که همه چیز تمام است اما:

در ماندگارترین روز تاریخی ایران یعنی 22 بهمن 91-رودخانه زلال و شفاف و خروشان مردم آگاه و بصیر راه افتادند:

1- تا دوستان انقلاب را امیدوارو بانشاط و سربلند سازند.

2-سونامی بزرگ راه انداختند تا مرعوبین و دشمنان انقلاب را مأیوس نموده و دفن کنند.

3-گلهای شکوفای رویش نسل جدید و آگاه و پایدار را در بهار انقلاب بنمایش گذاشتند.

4- نور افشانی پر فروغی ایجاد کردند تا بیداری اسلامی را تقویت و آزاد سازی ملتهای زیر ستم را امیدوار نگهدارند.

5- دل امام عصر (عج)را شاد ،لبخند غرور و اقتدار بر لبان نایبش جاری و پایکوبی شهدا را در عالم بقا تکمیل نمودند.

آفرین براین ملت موقعیت شناس اعم از کرد ،ترک ،لر ،بلوچ و گیلکی و همه ایرانیهای با خرد و فرهنگ و بخصوص همشهریان فهیم و درد آشنایم گچسارانی های قهرمان.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • گچساران مجید گفت:

  بسیار از زحمت های بیکران شما سپاسگذارم شما انسانی بزرگ هستید با دیدگاهی بزرگ که جامع ما نیاز به انسانهای مانند شما را دارد

 • دوست گفت:

  سلام حاجی
  ما ارادت خاصی به شما داریم جنابعالی زحمت بسیاری برای جامعه کشیدیدمشکل برنج و روغن هم در تمام کشور به یک قیمت است این هم جواب ان ناشناس که دیدگاهش منفی است

 • ناشناس گفت:

  حاجی جان به انداز ه کافی از این خوشیرینی ها پاداش گرفتی از نیروهای انسانی زیر مجموعه ات بهینه استفاده کن بالاترین خدمت است

 • ناشناس گفت:

  حاجی جون سیر از گرسنه خبر نداره چون صف مرغ برنج نمیروید که ببینیدمردم سر میشکنند برای یک کیسه برنج با این حرفهای تکراری مردم را عذاب نده شیر مادرت

 • شاکرم از درگاه خدا گفت:

  سلام. واقعا حضور مردم فارغ از هر نوع رنگ و جناح با این عظمت غیر قابل پیش بینی بود و این نویسنده با تونایی و شیوایی و استدلال موضوع را شکافته اما کاش انتظارات مردم از دست اندرکاران را هم ملحوظ میکرد.

پربازديد